| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Epileptický záchvat

Dobrý den.
Jsem asi od 16 let epileptik.Záchvat se dostavil minulý rok v létě a to po 8 letech až tak,že jsem upadl a poranil se na hlavě.Užívám léky Neurotop 300 retard 1 ráno a jeden večer.
Bohužel se někdy stane,že zapomenu,ale není to často tak 1x do měs.
Rád jím kořeněná jídla,solím,atd.Čokoládu a sladké věci jím jen zřídka.
Teď rovnou k problému:Stává se mi poslední asi 3 měsíce,že se v práci či doma zastavím a nevím co je zrovna za den,hodinu,co dělám atd.Během 10 sekund pokračuji v práci a vím opět úplně vše.
Nedávno (asi před 14 dněma) jsem byl na CT Mozku a následně u svého neurologa,aby zjistil co se za určitou dobu změnilo.Výsledky jsou dle něho v pořádku a na otázku z čeho mám výpadky paměti mi ani neodpověděl a odkázal mě na poradnu.
Na internetu jsem se dopátral toho,že je to slabý epileptický záchvat.
Poraďte mi prosím kam se obrátit a nebo jak tomu předcházet..pokud to jde.
Ještě,abych nezapoměl...rád si dám i pivo atd,ale nepřeháním...jen mi je divné,že piji celých 10 let a takovéhle problémy se dostavili až teď.
Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem Santa.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.