| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Clostilbegyt

Dobry den chtěla bych poprosit o radu 27.8.09.jsem začala brat clostilbegyt dostala jsem tři lahvyčky takže 30 přašku brala jsem 2 deně rano a večer.V sobotu 12.09.09 jsem dobrala poslední a to rano pohlavní styk jsem měla 31.8.,6.9,7.9,12.9 a tede se mame snažit celý tyden mam dostat měsičky 23.9. a doktor mi řekl že bud to dostanu nebo nedostanu ale v neděli 13.9. v pul druhy rano jsem dostala velyke bolesti v podbříšku i v celem břichu ale spíš jsem cejtila jako by mi někdo řezal dělohu nebo tak něco měla jsem strašny tlaky a opravdu velké bolesti asi za třičtvrtě hodinky to ustalo a usla jsem dnes to mam pořad ale ne tak velké tak bych se chtěla zeptat jestly mužu byt těhotná nebo to učinkují ty přašky rano jsem si dělala těh.test a byl negativní tak nevím co se děje prosím jestly mate někdo zkušenost napište mi na meil karolinapetikova@seznam.cz.Poněvač nevím jestly tuto stranku ještě najdu proto prosím na meil,mam 3 letou dceru a o miminko se moc snažíme takže jsem strašně nervozní moc moc děkuji předem Karolína.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.