| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj listopadky a listopaďátka! Doufám, že jste všichni hezky oslavili... Já vám lupnu dvě fotečky z Lenčiných 4. a Nelinčiných 2. narozenin, jó, letí to.





U nás je poslední dobou všechno vzhůru nohama. Začalo to mým ekzémem. Už je to lepší, ale pokoj pořád nemám, v lednu jdu na kožní testy, kožařka si narozdíl od alergoložky nemyslí, že je to alergie na potravinu, ale něco zvenčí - kontaktní ekzém. Jsem docela zvědavá, ale mám podezření na protiplísňový sprej. Pak jsme nabourali auto - teda zezadu nám bylo nabouráno, celý kufr v čoudu, tak jezdíme provizorním půjčeným. Taťka nemocný s očima, Péťa s krční páteří a následně infekční mononukleóza, už je měsíc doma. No hrne se to na nás šíleně, nedělám nic jiného, než lítám s někým po doktorech, už jsem z toho příšerně unavená. Lenka po 2,5 měsících mohla zase od prosince do školky, tak jsem ráda, že už to tam všechno funguje. Včera měli besídku - paráda. Jenom kdyby mě tak nezlobila, zřejmě ten přechod zpátky do školky a 2x denně máme scénu s oblíkáním - ráno do školky, a pak ze školky domů, to je děs, z ničeho nic začne řvát jak pominutá, musím říct, že si vůbec nevím rady. A hlavně nevím ten spouštěcí důvod. Takže jednu chvíli - 2 týdny, jsme byli doma všichni a já teda totálně na palici.

No, tak jsem to na vás hezky nahrnula :o). Doufám, že do vánoc už se probůh nic nesemele a užijeme si to v klidu a pohodě, hlavně já jsem vyšťavená, váha letí dolů, rozhodně je to na velké přemýšlení, co se to v životě zrovna teď děje, že mám tolik kopanců. Takže teď máme to předvánoční těšení - dětičky jsou vyjevené a o ničem jiném se doma nemluví. Pečeme cukroví, vyzdobeno máme. Jo, letos bylo extra hektické vyrobit adventní kalendáře - balila jsem 72 prťavých balíčků, práce na víc než 4 hodiny, skoro do tří do rána :oDD.

Nelinka je naprosté zlatíčko, to je úžasné dítě, vůbec se nevzteká, je s ní ale veliká sranda, ta bude komediantka veliká. Naprosto mě fascinuje, jak je každé z dítek naprosto jiné. Vychovávat ji nijak extra nemusím, ani nestíhám, ona se učí všechno za pochodu a tak nějak přirozeně. Teprve začíná spojovat dvě slova, takže mluvení nic moc, ale je neskutečně všímavá a bystrá. No a je to typický benjamínek, všichni ji rozmazlují, ale rozmazlená přitom vůbec není. Fakt zlatíčko :o).

Bubíškovi gratulace veliká, psala jsem krátce na MSN, snad došlo. Akorát do alba na fotečky se nemůžu dostat.

Alí, asianofil?? Chystám se na kurs tarotu, tak teď spíš čarodějnice??? :oDDD

Jinak Janám teda chci říct, že pochybnosti s předškolákama jsou asi normální. Usuzuju podle sebe a mamin v okolí. Prostě o těch svých dětech pochybujeme, a ony jsou přitom úžasné. Taky jsem přemýšlela, jestli je Péťa na školu zralý a vida, premiant už v první třídě. Dodnes se stydím za to, že jsem mu nevěřila, a on to tak přirozeně a lehce zvládá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.