| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím:-D

Předně moooc gratuluji Karkul k přírůstku!!! Lukášek je nádherný miminko! Ostatní fotky jsou taky parádní. Jak ty děti vyrostly! Eliška je fakt celá maminka, moc Vám to sluší! A Charlie je taky už velká holka!

Jitulko, já mám taky čtyřleté nejmladší:-D Zatím ;):-D:-D:-D:-D

Tak co Vám napsat od nás... Děti jsou zdravé, my taky, takže jediné co mě momentálně trápí je, že mi nevyšla práce (vlastně dvě - takové skoro tutovky) a tak hledám a hledám a hledám a začínám si pomalu zoufat;((;(( Dopoledne hledám, píšu, běhám, volám a odpoledne máme každý den něco. Buď já cvičení nebo děti, pak pár kroužků a taky jsem začala chodit na němčinu.

Jinak doma je to teď super, brácha se v létě odstěhoval, takže jsme to tu trochu zrekonstruovali, děti mají nový velký pokojík a já se vyřádím se zařizováním. Ještě není vše hotové, ale manžel musí taky vydělávat, když já jsem doma, že?;) Takže to tu děláme postupně, napřed obývák a dětský pokoj, ložnice, tu musíme ještě vymalovat, pak ještě předsíň a na jaře předělat v kuchyni topení a podlahu. A bude to tak nějak všechno... i když ono se vždycky něco najde;)

Školka je u nás v pohodě, oba tam chodí rádi, ale kdybych navrhla, že je nechám doma, tak by neprotestovali:-) O prázdninách funguje, ale, asi jako všude, se děti spojují a učitelky jsou rády, když kdo může nechá si děti doma, takže u nás se zůstává doma. Budeme mít prázdniny od 3.3.
Příští týden má Míša 6 narozeniny... to je hrozný, jak to letí, "nedávno" jsem si ho nesla z porodnice:-) Požádala jsem o odklad školní docházky, teď tedy čekáme na pozvánku do PPP a uvidíme... Já jsem v tomhle ještě pořád dost rozpolcená, na jednu stranu si myslím, že mu to neuškodí, ale trochu mě děsí, že pak by šel do školy vlastně až v 7,5 letech...;((

No a mluvení u nás? S Míšou už skoro rok chodíme na logopedii a hodně se už naučil, ještě dopilováváme ř a sykavky a bude hotovo. S Julinkou mě to taky čeká, protože ona je hroznej lajdák, nakecá toho sice spoustu, ale výslovnost je děs... začala jsem s ní dělat L podle Míšovo notýsku, tak se ho sice naučila, ale ve slovech ho moc nepoužívá, až když jí to připomenu... myslím, že s ní bude taky dost práce. Zatím jí tedy učím sama a na pětileté prohlídce si řeknu o doporučení.

Na jaro se už taky hrozně těším, letos u nás byl sníh jen 3 dny:-( To jsou tedy zimy... mi to přijde, že brzy bude celý rok jen jaro a podzim;(( Žádná zima, žádné léto.

Tak jsem tedy sepsala pěkný román a to jsem si říkala, že nemám co napsat:-D Tak zase někdy...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.