| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No vida, jde to se mnou z kopce víc než se zdá...sakryš nějak mi nedochází, že po smajlíku mi to vyhodí kurzor z okýnka a když pak zmáčknu dvakrát Enter přihodí se něco takového:-D No chtělo by to ty smajly ještě trochu vypilovat ~j~

JInak Pitrys je ve škole taky kliďas, takže je takový učitelčin oblíbenec:-D A i jemu se paní učitelka moc líbí, mají takovou pěknou, mladou;) No nedivím se mu, že se do školy pořád těší:-D
Jo to Kachna už přinesla první poznámku ~k~

Brigošku doporučuju - já se vždycky v krámu úžasně odreaguju. Sice pak ty návraty jsou náročný, doma bordýlek, děti hladový:-D No jo, znáte to, když hlídá chlap. A kdypak se chystáš a máš už něco v plánu? No je pravda, že s vyšším počtem dětí ty útraty stoupají geometrickou řadou:-D To nemluvím o tom, že čím starší, tím je to náročnější. Teď jsme třeba byli v kině a rodinný lístek stál 444 korun. Tak se ptáme, jak velkou rodinu tím mají na mysli:-D Tak prý jen čtyřčlenou:-D No šli jsme na nového Indiana Jonese, takže dva nejmenší jsme nechali doma, tak to stačilo;) Ale vynadali jsme jim, že myslí jen na takhle malé rodiny~j~~j~

JO a za týden odjíždějí ti dva starší na školu v přírodě (taky žádná levná záležitostRv), tak si snad taky trochu odpočinu, když mi tu zůstane polovina osazenstva :-D~j~

Tak a už jsem to konečně dopsala, normálně jsem se teď u toho celou dobu potila, kdy si to zase kvůli těm pitomým smajlíkům zase odentruju, uf~k~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.