| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky holky.
Maly je už tyden ve školce aje velmi spokojeny i rano pěkně vstava.
V utery jsme byly pro vysledky na alergologii a nejsme na nic alergičtí tak jsem si oddechla.Ve středu jsem absolvovaly pul roční prohlídku u zubaře a to jsem koukala jak mlady byl ukazkovy.Sedl jsi sam do křesla ukazal zoubky uplně bez řečí.Jsem říkala že to díte po mě není ja už zvala ve dveřích.~j~


Jinak jste řešily počítání Ondra napočíta už do pěti ale někdy to ještě plete.S čímn ale bojujeme je držení tužky,pořad ji drží blbě.Tak ho opravuji ale stejne jsi ji pak vezme zas jak ji dzžel před tím.Znama mě doporučila pero ktere naučí držet tužku ,ale my bysme spís potřebovaly pastelky.Máme ty trojhranné ale zdají jse mi dost tlusté.


Jinak miminko jse má dobře a ja samozřejmě taky,už jenom 3měsíce,zdá jse mi to že to celkem uteklo.Myslím že ten konec jse povleče:-).No a sbydlení jse nam to opet komplikuje,u pondělí nam měly z uveru poslat peníze na učet at mužeme pokracovat a peníze zatim poslany nejsou.Jsem říkala co stavíme pořad máme nejak problemy,ale doufám že to stihneme do Vánoc,no spíš musím to stihnout.Nejhorší je že už máme dlažbu a obklady na skladě ve stavebninach a peníze nejsou.Rv

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.