| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky!

Market, prosím tě, moc se omlouvám, ale moji a Áni účast na srazíku musím bohužel zrušit. :-( Kryje se nám to nakonec s tou svatbou. Tedy svatba je v pátek, ale s kamarádama se to slaví až ze soboty na neděli. Hrozně mě to mrzí, tolik jsem se na vás všechny těšila. :-(

Jinak u nás nový týden ve školce nezačal moc z vesela. Došlo i na slzy. Už ve čtvrtek byla hodně na měkko a včera i dneska se taky plakalo. Naštěstí jen v šatně a né už doma, protože to by mě trýznilo děsně. Doma jen protestuje, že do školky nechce, ale spolupracuje a oblíká se atd. Pak prý chvíli kňourá, ale po pěti minutách už je klid a hraje si. Dneska mi dokonce volali. :-D Prý abych se nebála (musela jsem vypadat asi dost zkroušeně), že je dobrá a svačí a zapojuje se do aktivit. Když si pro ni po obědě přijdu, naopak mi tenhle týden připadá víc v pohodě. Předtím se stěžovala, že jsem byla dlouho pryč. Teď přijde veselá a hned mi něco zpívala. Už mi nějak docházejí argumenty. Nevím, co jí mám pořád optimistického povídat, když pláče, že se jí stýská.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.