| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky mamči.....a prosinčátka a další děťátka......

poooooomooooooc to je opravdu období na pobyt v Černovicích....Maličký prodělal střevní virózku co tu řádí a abych nebyla pozadu včera jsem do čtyřicítek, zvracení a průjmů spadla i já. Dneska je maličký už v pohodě a k dvoum zubáčkům nám konečně kouká na svět třetí zoubek. Ale jakým způsobem....plakání, kňučení, zvýšená teplota, nespí v noci (ikdyž jinak se jednou v noci napije a spí do rána), vstává i pětkráte a plaká. Je to děsné - doufám, že už to brzy přejde a nebude to u každého zubáčka...Nebo já budu brzy opravdu v léčebně pro duševně choré. Maličká se zlepšila trošku s jídlem a tak to už není u nás s brekem, ikdyž pravda je že moc toho nesníme....ale lépe něco než nic. Školka už super už tam spinkáme, zlobíme a našli jsme si kamarádku se kterou vytrapujeme kde můžeme...tak to je asi už adaptace na školku ukončená..No utíkám sebrat prádlo a vyžehlit, navařit na víkend, upéci bublaninku s borůvkama a utřít prach-dokavaď mi zabírá prášek a nemám teplotu. Všem maličkým přeju aby nebylo tak těžké to prořezávání zubáčků a maminkám pevné nervy s našimi školkáčky... co nejvíce hezkých a usměvavých chvilek než těch druhých. Ať se vydaří víkend vám všem

PS: dneska mi kamarád doveze stěnu do obyváku tak se moc těším - už aby byl celý byt hotový

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.