| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hupsi to není Axe....blbne mi net tak koukám, že to poslal dvakráte...Alespoň že to poslal že:-D. Mrkla jsem vzad a fotečky jsou moc krásné. A k té školce Mika první týden to nesla špatně, ale další si už zvykla....je to prostě veliká zátěž a změna. A učitelky by si měly uvědomit, že tímto přístupem tomu dítěti nepomohou. Kamarádka mi taky psala, že malý nezvládá, začal se tam počůrávat a chtějí ho vyloučit - prý mají nárok na zkušemní dobu. Zkušební doba je pěkná blbost sprominutím. Od ségry chlapeček si zvykal rok a teď už tam druhý rok spinká a komunikuje i jí bez problémů. Ono je třeba trpělivosti a né si dělat školku ze samých super a bezproblémových dětí - ty ani neexistují a ta ředitelka je na palici. Mě stačilo co jsem si vyslechla první týden já, ale vyřešila jsem to z očí do očí - je třeba aby u toho byl i mužský to pak ty ředitelky jinak jihnou a bylo. Nenechat to jen tak, ale ani nátlakem, aby to pak neodnášel ten drobeček ve školce..Prostě rozumně si promluvit. Některé děti nesnesou změny dvě za sebou...říká se že půl roku až rok by neměla být větší změna v životě dítěte a to narození sourozence a školka, nebo třeba a stěhování či úmrtí v rodině a tak .... Takže jde o to zda se maličký tvoreček vyrovná s tou situací nebo ne. Pokud ne tak je lepší ho vzít domů a zkusit tam chodit s ním na zvykání .... Ono se to určitě urovná, ale musí to být spolupráce s učitelkami a ochota, když ta není tak to moc dobře nejde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.