| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Problémy s tělískem Mirena

..i já jsem další z řady, která má bohužel špatné zkušenosti. Mirenu mám přesně 1 rok. Nejdříve jsem více dní špinila než ne, jak zde píší i ostatní. To se upravilo zhruba po půl roce, to že se mi zhoršila pleť jsem ještě jakž takž byla ochotna akceptovat, jenže pak mi začaly padat vlasy. Lékař mi tvrdil, že to nemůže mít na svědomí tělísko. Po tom půl roce kdy se mi ustálil menzes, tak že jsem špinila už asi jen 6 dni jsem začala přibírat - ani ne tak na váze, jen mám neustále oteklé břicho, tak že nedopnu kalhoty, které jsem si před 3 měsíci koupila a byly mě volné. A na dovršení všeho, teď po roce jsem to přestala skutečně dostávat úplně, ale mám tak silné bolesti břicha a migrény, oboje třeba týden v kuse, že se to skutečně nedá vydržet. Myslela jsem si, že problémy mám jen já, ale teď když jsem si přečetala ostatní příspěvky, jsem rozhodnutá hned zítra volet gynekologovi a tělísko nechat vyndat i za cenu, že jsem vyhodila 6000,- do kanálu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.