| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Proč jsou doktoři protivní

3.10.2002 15:48:55 Katka, 9.týden těhotenství

Re: Proč jsou doktoři protivní

Milá Dášo,
podle datumu jsi už asi pyšnou matkou krásného potomka a toho správného lékaře jsi také už určitě našla. Já měla stejnou zkušenost se svým prvním gynekologem. Bylo to na obvodní poliklinice, z čekárny do první místnosti k sestře vešly vždy dvě ženy, svlékly se v kabince a pak tam stály a pokud si nevzali sukni tak jako já, sukně totiž nenosím, tak čekali jen tak ve svetru nebo triku až vyjde další paní, která byla u pana doktora. Dalo se tam sednout na židli, ale to bylo za daných okolností dost nehygienické. Už tohle mi přišlo dost ponižující. Sestra se tvářila jako dozorkyně v nápravném zařízení. Pan doktor byl postarší muž s nepříjemným kukučem. Vždy mne beze slov prohlédl a nikdy mi neřekl nic co by mi pomohlo pobyt u něho zpříjemnit. Při několika posledních kontrolách se mne zeptal jestli nemám svědivý výtok a jestli jsem den před tím měla pohlavní styk. Neměla jsem a tak to několikrát skončilo. Pak si sedl, zapálil cigaretu a pomalu vypsal recept. Chodila jsem tam pouze kvůli antikoncepci, jinak bych asi po špatných zkušenostech s chozením na gynekologii přestala úplně. Pak mi kamarádka poradila soukromé zařízení a tak jsem to zkusila. Byla jsem velice příjemně překvapená. Za stolkem v čekárně seděla příjemná žena bez klasické uniformy. Ve velké a příjemně zařízené ordinaci jsem se svlékla až u vyšetřovacího křesla. Hned na první prohlídce mi paní doktorka sdělila, že mám hodně zanedbanou kandidozu a kdo prý mne léčil. No NIKDO. To byly ty dotazy na výtok a sex. Když nesvědí, tak se zřejmě neléčí. Tenkrát jsem ještě neměla přístup na internet a také jsem se styděla zeptat (moje hloupost), takže s nemalým přispěním dotyčného doktora bylo dílo dokonáno. Paní doktorka mi dala nějaké tablety k zavádění a mám po starostech. Tedy, teď v těhotenství se mi to vrátilo, takže se zase léčím. Ale už se nebojím chodit na gynekologii. Dokonce se tam někdy i těším. Moje matka navštěvuje toho "příjemného" pana doktora stále a nijak si nepřipouští, že jí v 52 letech stále ještě neposlal na mamograf.
Takže hodně štěstí
Katka
Odpovědět
Názory k dotazu (4 názorů)
Re: Proč jsou doktoři protivní Petra Rosicka, 36. tyden tehotenstvi 5.12.2001 10:15
*Re: Re:chci byt tehotana michaela 12.4.2008 14:27
Re: Proč jsou doktoři protivní Alena Molkova 3.1.2002 11:31
Re: Proč jsou doktoři protivní Katka, 9.týden těhotenství 3.10.2002 15:48

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.