. Kamarád byl taky na totálce a rekonvalescence byla docela krátká, všichni jsme se divili, že to šlo tak rychle. Jsem si jistá, že to bude dobré. Nejhorší paseku vždycky dělá psychika. Ale radit ti ať jsi veselé mysli a nic si nepřipouštíš je dost blbost
. Takže se drž, kdybys něco potřebovala až budeš doma, tak klidně zavolej, číslo máš. Jinak doufám, že se uvidíme na srazíku a že ta voda nám už příští rok snad konečně vyjde
. Můžeš klidně i napsat ... 
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové
Prokopská pouťPříbram
Slavnosti mistra Jana HusaTábor Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.