No jestli je to u Dvora paňmámy královny, tak tam snad ani jinej šutr neznaj
Dobrá zpráva – se slušnou pravděpodobností to tudíž budou tesané kvádry, které by při půlmetrové tloušťce podříznout šly. Ta horší – cenu radši nechtěj vědět :( Jsou víceméně tři metody: 1) řeže se celá stěna diamantovým "řetězem" a do vzniklé mezery se postupně dává izolace, spolehlivé, málo destruktivní, cena je ovšem dosti vysoká, a navíc se to musí chladit vodou, takže zpočátku jsou ty zdi spíš vlhčí. 2) vráží se plechy do spár mezi kameny, což je ale ze statického hlediska, navíc spolehlivost nic moc. 3) postupně se vyndavá jedna řada kamenů, dolu do mezery se dá IPA či tak něco a kámen se tam zase vrátí. Je to šílená fuška a někdy to prostě nejde technicky udělat. Zas je to velmi spolehlivé a takřka definitivní.
Blbý je, že jestli máte barák zapuštěný do svahu, tak si s tou vodou budete muset nějak poradit, ať už podříznutím nebo nějakým odvětráním či injektáží. Znám to od našich, je to děs, dokud celý barák nepodřízli, byl furt mokrý. Čili důvod srážení vody bych asi fakt nehledal v neizolované zdi, ale spíš v relativní vlhkosti těch místností i zdi samotné, hlavně teda koupelny. Můžu se ovšem samozřejmě mýlit! Jestli se to sráží na kachličkách, možná by zateplení pomohlo proti tomuhle. Otázkou je, jestli by to nenadělalo víc škod někde o kus vedle. Jaká je tam vadu omítka zvnějšku?
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.