malá se mi zdála teplejší (rostou jí teď zuby), ale měřilo mi to pořád kolem 35,2-35,9
Tak nevím no... Až najdu účtenku, tak ho zkusím vyreklamovat, třeba ho zase uvedou do normálního stavu
nebo mě ještě napadlo jestli to nemůže být baterkama, vím že ty by měli nějakou dobu vydržet, ale nevíš na jakou baterii narazíš že? Proto na ně záruku buď nedávají nebo jen půl roku... No a teploměr máme rok a půl... Asi tedy napřed vyzkouším ty baterie, třeba se "zklaibruje" sám 
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové
Prokopská pouťPříbram
Slavnosti mistra Jana HusaTábor Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.