tak já nevím, ale s kontaktními čočkami chodím plavat normálně, neumím si představit, že si dvakrát týdně beru na plavání brýle
, nejsem na ně zvyklá a do nevidění do stran je pro mě jako rána palicí. U moře jsem měla normálně čočky taky.
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.