tak to jo,o))co novýho,o)))já jsem dnes trochu mimo,včera jsem zalehla pozdě,vlastně až někde dnes ráno a po páté už mi zvonil budík,no samozřejmě jsem se vykopala z postele až po delší době,pak honem namalovat tvář na ksicht a jeli jsme odvézt tchýni do nemocnice na nějaké vyšetření,o))myslela jsem,že pak zalehnu,ale nechtělo se mi,jenže ted jsem jak přejetá,o)))
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.