Ahoj holky, mam kamošku ktere včera a dnes odešla hlenová zátka, bylo toho prej vetší množství , a když jí řeknu svuj názor, že já bych jela na pohotovost ať mě dr prohlédne, zvláště když toho bylo velký množství řekne mi, že proč by měla jet, že kontrakce nemá, že přece nepojede aby jí řekli , že jela zbytečne... mam o ni a její maly strach, aby se neco nezanedbalo, kdo máte s odchodem zátky zkušenosti? Poradte prosím ?
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.