. Nelik chrni , dopo jdeme na hřiště máme tam slet z ostatníma a odpoledne už Tery budu mít tak jedeme zase na výlet s dětmi vlakem do prokopáku na kozy a na zmrzku
,snad nám to počasi nezkazí a nebude pršet .Je to správnáckej vláček takový ten klasicky jeden vláček ... nezastavujeme , máme zpozdění 

dětem se moc líbí
a včera na výletě jsme si připadali jako burani, páč těch lidi na smíchově nám nebylo vhod , zlata naše ves

, moc jsem si na ten klidek a zdraveni zvykla, nejlepší je Nelly každeho zdravila chudinka a půlka ji jen odpověděla


když jste tam .
Silvo a co vy máte v planu nechcete se scuknout ??
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové
Prokopská pouťPříbram
Slavnosti mistra Jana HusaTábor Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.