. To přeci nemůžeš myslet vážně! Já sice chápu strach z bolesti, ale tohle mi příjde příliš. Spíš bych se snažila začít myslet pozitivně, protože negativní psychika dělá strašně moc a porod může opravdu zkomplikovat. Mysli na své nenarozené děťátko a těš se,že už ho za chvíli budeš držet v náručí..a věz, že zvládli to jiné, zvládneš to taky!
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.