podle mě je normální se bát situace, ve které se něco může stát a bolí to
proto chci PA nebo dulu, že pak se budu bát míň, někdo mě bude říkat, co se děje, a že se nic hroznýho neděje
vlastně nic moc víc nepotřebuju. Taky se bojím toho, že jako minule chvilkama prostě nebudu vědět, co mám dělat a jako dlouho to trvá (prý měřte si kontrakce, já vždycky nakonci zapomněla, jaký byl čas na začátku
), atd.
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.