

Já tam být ,tak ho fakt zmlátím ,bych se v některých chvílích neudržela nebo minimálně bych mu řekla něco od plic ,se divím,že mu tam nikdo nic neřekl . Třeba jak Šárka makala a on si v pohodě seděl v kuchyni a ještě jí řekl ,že se chtěl napít a nemá tam vodu
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.