Dcerce byl nasazen při opakovaných zánětech průdušek a podle spirometrie a z krve vysokého ECP. Přechodně bych se toho nebála, já ho taky takhle brala , i když jsem vyloženě nekašlala, jen tak pokašlávala suchým kašlem, ale asi 2 měsíce bez nějakého vývoje, poslechově jsem také byla čistá, CRP nízké, po nasazení Seretide brzy potíže přestaly a pak to už bylo fajn a zase mi ho dr vysadila.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.