Jako říci mi někdo "maminko" nebo "holka", kopnu ho do koulí... Uznávám, že asi to mám jednodušší, když jsem s doktorem chodila na gympl, ale stejné zlatíčko je podle ohlasů i k těm, které osobně nezná. A familiárně oslovovat si mě nedovolil nikdo ani v jiných nemocnicích, ale přiznávám, že bez protekce nejdu ani na kožní. A to je špatně. Měli bychom chodit bez obav kamkoliv a mít slušné zacházení
Bývalý kolega byl byl v nemocnici v Brně a doktor mu strčil prst do zadku, aniž by se předem zeptal, to je neomluvitelné...
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.