Obdobíčko, řekla bych. Znám to taky. První 3 měsíce zlatý dítě, pak se to začalo trošku horšit a od 6.měsíce - uáááá. Příčítala jsem to ale zubům, které od té doby rostly jeden za druhým. Ale k tomu mívá průběžně vždycky nějaké to období, kdy je prostě uřvanej bez zjevné příčiny. Hlavně při usínání a v noci při vzbuzení. Má teorie je o přetaženém mozečku, který v té době toho musí dost zpracovávat. On se malej vyvíjí dost skokově.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.