chci se zeptat, na jakých ORL pracovištích se provádí adenotomie pomocí tzv. shaveru..dočetla jsem se, že v Thomayerově nemocnici..jsou ještě jiná místa? nejlépe ústecký kraj, popř. Praha..byl jste na tom s dítětem někdo, jaké máte zkušenosti? děkuji za info..
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.