a další věc je, kolik z toho je zrežírované, aby to bylo dostatečně atraktivní pro diváky...jinak mám pocit, že do tohohle pořadu snad ani nikdo normální jít nemůže, nebo vám přijde normální nechat roční dítě někomu cizímu a ještě štáb kolem apod...možná to někdo udělá pro peníze, ale nevěřím, že si z toho někdo něco vezme a změní se...dneska na mě působili všichni strašně nepřesvědčivě...a pobavil mě ten tatínek, co nechce nechat dítě jíst samotné, aby se náhodou nezapatlalo a je na nervy z toho, že doma zakoplo a udělalo si škrábanec
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové
Prokopská pouťPříbram
Slavnosti mistra Jana HusaTábor Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.