, klidně jsem vydržela stát u louže a stromu s plošticemi dokud to děti bavilo
a tuším, že v tvém případě pražská hřiště jsme si také užívali. Necestovali jsme tedy tak moc, ale máme štěstí na polohu, všemi směry od nás jsou hřiště (některá jsem i našla dle mapy městské části, poměrně "zapadlá" za blokem domů např. a tak jsme hodně vyráželi všemi směry od domu na různá hřiště a jiné atrakce. Hodně jsme využívali MHD, jen pár stanic na rozdíl od vás, ale pro nás to bylo akorát, neb jsem měla dvojčata, které MHD nebavila. Rozjezdila jsem se ale díky tomu i s autem, jezdili jsme hodně do bazénu, někdy ZOO apod. Sebe jsem nerozvíjela.. teď to mám v plánu.. ale se třemi dětmi nestíhám.. :-(
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.