Tchyně má něco pod 130 kg - kdysi mívala 135, pak dostala mrtvici. Právě to plavání a posilovna ji asi po té mrtvici vrátilo do formy. Zhubla a je zdatnější. Klidně na koupaliště běž. Ale volila bych teda nějaké trochu maskovací ( jednodílné) plavky. V poslední době se rozmáhá, že hodně tlusté ženské nosí dvoudílné. Není na ně teda pěkný pohled.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.