Jo, ale nevím vůbec jak je to s tím osobním a neosobním Bohem. Nějak si nedovedu představit tu osobní podobu. Jakoby si spíš povídám s tou vesmírnou inteligencí.
Nejblíž je mi představa, že Bůh může mít mnoho osobních podob, třeba jako Krišna, Budha, Ježíš atp., že tyhle "formy" jsou jedno a byli tu jen proto, že jsme spíše schopni chápat a přijímat Boha v té osobní podobě.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.