MYslela jsem si, ze i vselijake ty jesterky se krmi jako hadi, treba jen obden. A vlastne jsem vubec nepromyslela, cim, ze se asi tak krmi. Jo, chybi mi, ze jsem nebyla skoro 3 roky v ZOO - to by mi asi doslo, proc to tam asi tak maji ti jesteri ty hnusne velke brouky.
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.