...mě se taky moje babička pořád snažila naučit šít a říkala mi, že bych se měla učit vařit a kdesi cosi...a mě to tak zoufale nebavilo a nechtěla jsem to dělat...no a teď mám vlastní rodinu a vařím denně a úplně v pohodě, naučila jsem se to, když jsem to potřebovala, stejně jako si něco zašiju, i když to nesnáším a větší věci si někde nechám radši udělat...tak když nebude chtít uklízet, tak si bude muset vydělat na uklízečku, nebo na luxovacího robota, myčku apod...to už já řešit nebudu
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové
Prokopská pouťPříbram
Slavnosti mistra Jana HusaTábor Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.