Dělají se vegan lázeňské oplatky, ale vůbec nevím, jestli jsou dobré. Různé ty suché plody a pomazánky z nich, ale to není nic typicky lokálního. Od české firmy Zemanka mi chutnají sušenky, ale také si nejsem jistá, že to je nějak speciální... Já bych jim koupila Becherovku, ta je zdravá 
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.