24.6.2026 13:38:00 Monika
Re: Olomouc
Olomouc má hezké kompaktní centrum (s orlojem), to bych si určitě prohlédla i přes horko, třeba v rámci večerní procházky. ZOO je super, nachází se právě na Svatém kopečku, tj. máš to dva v jednom a okolo lesy, určitě by tam šlo strávit celý den - ovšem je to kus od Olomouce, bude asi třeba vyhledat dopravu. Potom koukám, že na druhou stranu od Olomouce je pěkné koupací jezero (pískovna), tak tam bych já asi v těchto vedrech zamířila, i okolní příroda vypadá na mapě zajímavě. Píšou, že je to 4 km od centra, tak to bych já asi šla pěšky, ale taky záleží, kde budete bydlet ... Osobně tedy znám z Olomouce jen centrum, sportovní halu a jednou na Vrchním soudě jsem tam byla

A v ZOO, když byly děti malé.
Odpovědět