| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Žďár nad Sázavou

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 76  [Dalších 16 >>]
Marcela, čtyři dítka
  • 
12.11.2006 9:57:27
Ahoj nevím jestli není už moc pozdě. Bydlím kousek od Meziříčí a je tady taky mrtvo. Žádná mamina mám 16 měsíčního Adama a taky hledáme kamaráda. Pokud chceš tak napiš. Marcela
Martina+dva miláčkové 10779
27.8.2006 22:55:48
Nemáte, prosím, někdo doma tuto hračku? Můj syn ztratil svého "Kámoše" a moc mu chybí. Jsem ochotná nabídnout 500,- Kč. PROSÍM, koukněte, jestli ho doma nemáte - třeba si s ním vaše děti ani nehrají. Za nabídky na e-mail, nebo na diskusi prosinec 2003, děkuji.
Podobné nechci, jen stejné i barvou a samozřejmě ve výborném stavu.

verdi2
  • 
13.8.2006 11:53:44
Ahoj, jsem zde poprvé a hledám ženu z Velkého Meziříčí a okolí.
Jsem maminkou 4 měsíčního chlapečka, který má od narození problémy s usínáním. Vyzkoušela jsem již vše možné, čaje a olejíčky s meduňkou, protože kojím i čaj na tvorbu mateřského mléka s meduňkou, ale kýžený efekt to nepřineslo. Žiji zde již nějakou dobu, ale pro nedostatek příležitostí nemám kamarádku a teď bych uvítala spřízněnou duši, se kterou bych mohla konzultovat problémy, které mateřství přináší.Předem děkuji za odpovědi, verdi2
Kimik+Adélka+Míšánek 31494
11.8.2006 17:10:42
Ahoj, já sem nakukuju jen z nostalgie - pocházím z Poděšína, teď bydlím v Praze a mám 8-měsíční holčičku (chodím na diskusi prosincovky 2005). Ale první lžičku už máme za sebou a můžu poradit. Holky nebojte se toho. Když nebudou dětičky chtít, tak to nehroťte a klidně kojte dál. Já jsem začínala mrkvičkou (klasicky) - je to nealergen a většinou dětem chutná. Po cca 3-4 dnech jsem přidala mrkvičku. Neděste se, když Vám děti snědí jenom lžičku - všechno dobrý. Hlavně hodně chválit, dávat lžičku do úrovně očí a nenutit. Nabízení by nemělo trvat déle než 20 minut a klidně se může stát, že sní i více, třeba i 200 g. Pokud sní méně než 100 g, tak bych ještě nabídla mlíčko. Jinak stačí převařená voda nebo světlý čajík. Jo a pak jsem pomalu přidávala ostatní zeleninu: cuketu, lilek, brokolice, špenát, kedluben).

Holky, kdyžtak mi napište na mailík, já sem nechodím pravidelně, ale pokud byste chtěly, tak Vám můžu poradit. My už máme nějaký ty zrady za sebou. Ale nechcu dělat chytrou, vždycky se nám taky jenom nevede:o( Zatím ahoj
misa
  • 
5.6.2006 20:37:21
ahoj,ja zkusim nejaky ty sklenicky,pry je to bez dusicnanu.Ale zas je to drahy.No uvidime,jak ses na tom ty?
misa
  • 
5.6.2006 20:30:03
ahoj,ja jsem ze zvedavosti koupila nejaky sklenicky a zkusila dat malymu ochutnat,abych vedela jestli s tim nebudou problemy.A asi nebudou.Tak zkusim nejdriv nejakou tu mrkev ze sklinky.Rikaji ze je lepsi zacit nejdriv ze sklinkama,je to aspon bez dusicnanu"prej".Ale neni to nejlacinejsi.No uvidime,jak ses na tom ty?
Katka s Johankou 42228
5.6.2006 19:20:33
Ahoj, já mám půlroční kotě a právě jsem taky začala s příkrmem. Můžem klidně pokecat:)
misa
  • 
5.6.2006 16:28:29
ahoj devcata,koukam ze uz tu dlouho nikdo nebyl.Tak asi s nikym nepokecam o zavadeni prikrmu.Malemu bude pul roku,chci zacit davat i neco jineho.Sice kojeni je pohodlny,maly je taky v poho.ale rekla bych ze uz je ten spravny cas.Tak bych uvitala nejakou zkusenost!
Katka s Johankou 42228
16.3.2006 20:47:48
Haló, je tu někdo ze Žďáru?????? Když tak pište třeba i na adresu Katerina.RybenskaDankova@seznam.cz
lucijanka 38687
20.1.2006 17:39:25
radi bychom Vás poznali, mame teď teprve termin porodu, ale jestli můžeš tak mi pisni na mobil sms a domluvime se na nejake to kaficko.tel:737730673
Budem se těšit, zatím ahoj Lucie+bříško
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 76  [Dalších 16 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.