| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Jeseník

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 327  [Dalších 287 >>]
Paty, Any(1.12.03), Kamča 9/89 26130
14.3.2007 10:53:12
TADY se dozvíte víc.

Nabízím vám přírodní kosmetiku Oriflame. Katalog vám nezávazně pošlu poštou. K nákupům nad 500,-Kč dávám dárek a ke každé objednávce přidám vzorečky
a další katalog zdarma. Poštovné hradím já. Neváhejte a napiště si o aktuální katalog se spoustou slev a novými krémy Ecollagen. Nemějte strach, že koupíte něco, co vám nebude sedět (i to se totiž může stát). Zboží, které vám nebude vyhovovat můžete vrátit, pokud v něm bude 80% obsahu. Je dobré se předem poradit, které výrobky jsou pro vás vhodné - u mně poradenství ZDARMA
Barča+Johanka04/06+Honzík08/09 58099
5.3.2007 13:11:29
Ahoj Kšandičko,tak to jsem ráda,žes tak rychle napsala.Zítra jdu do Mc Krteček,tak už se moc těším,ale to už jsem psala.
JInak s těmi procházkami,klidně souhlasím,já chodím s malou ven každý den pokud je trošku pěkně,takže když budeš chtít,tak můžem někdy jít spolu.
A na to léto už se strašně těším,protože už se bude dát jít ven na delší dobu,ne jak teď hodinku a domu,protože je mi zima :-)
Jinak já jsem na netu každý den,pokud nejsem u rodičů s malou,takže klidně napiš,jestli máš taky přístup k internetu.
Tak se měj krásně a zase napiš,ahoj .....
Kšanda+ Anička 07 + Tomášek 08 52764
5.3.2007 10:50:35
Ahoj Barčo. Koukám, jak se to tu díky tobě rozjelo. :o) Dík. Byla by to hrozná škoda, kdyby to tu nadobro utichlo.
Ráda s tebou zajdu na kafčo pokecat, letní zahrádky budou naše :o) Ve squashi ho dělají dobré a v Gemeru mají výborné mojito. I nealkoholické. :o) Doufám, že bude krásné teplé jaro, za pár dní se to chystám v práci zabalit a užívat si už jenom hnízdění. :o) A jestli chceš, nemusíme čekat až do května, můžeme popovídat dřív. Pořád si to maluju tak, že budu až do konce pohybuschopná a budu se chodit ven provětrávat. Haha. Na vysedávání doma moc nejsem. :o/
Barča+Johanka04/06+Honzík08/09 58099
4.3.2007 18:37:39
Ahoj holky,konečně sem někdo píše,když jsemse sem dívala naposledy,byly tu příspěvky staré rok a některé i více.Do MC Krteček se chystám teď v úterý,od 10 00 do 12 00 je tam zrovna program pro maminky s dětmi do 1 roku,já mám 11 měsíční holčičku,takže se tam docela těším a doufám,že se s nějakou maminkou seznámím.
Jinak Kšandičko,až se ti narodí miminko a budeš chodit na procházky,tak se můžeme klidně potkat.Já bydlím přímo v parku,takže můžem chodit do parku na procházky a pokecat a občas i na kafčo třeba do squashe.
Tak se holky mějte a ozvěte se zase,ráda pokecám a seznámm se,protože v Jeseníku fakt žádnou maminku neznám,mám kámošky co nemají děti a ještě je ani neplánují,takže nuda.:-)))
Ren + 3V 40455
17.2.2007 18:36:04
Achjo tak obrázek nebude :-(
Ren + 3V 40455
17.2.2007 18:32:54
tak to mi nevyšlo :-(((...zkouším ještě jednou

img scr=C:\Mail\metrik.png

[img scr=C:\Mail\metrik.png]
Ren + 3V 40455
17.2.2007 18:22:54
\img src=c:\Mail\metrik.png\
Kšanda+ Anička 07 + Tomášek 08 52764
15.2.2007 7:35:38
Renčo, to neva, ještě 11 týdnů a už ho taky budu mít. :o)
V úterý jsme se asi opravdu potkaly, příště budu líp koukat. :o)
Na to plavání si teda budu muset počkat. U našich taky plavání je, ale já sama nemám odvahu tam vlézt do bazénu natož potom s malou. Radši si počkám na to naše tady.
Taky se měj a užívej si malého. Já už se té naší cácorky nemůžu dočkat. :o)
Ren + 3V 40455
14.2.2007 10:27:48
Promiň já jsem to popletla. Miminko má už asi Barča :-)
Možná jsme se viděly minulé úterý. Bylo tam dost maminek na cvičení a my jsme s kamarádkama byly s dětma si pohrát.
JInak plavčo je tu pro děti až od 1 roku :-(
My jsme s malým chodili u rodičů ve Vyškově, kde to mají už od půl roku.Bylo to bezva. No a pak jsme chodili tu v Jeseníku od roku.Můžu doporučit.
Měj se a užívej si těhotenství.
Kšanda+ Anička 07 + Tomášek 08 52764
14.2.2007 10:03:30
Ahoj. Spíš se teprv potkáme, zatím chodím jenom na cvičení pro těhulky. Ale plánuju dál v jejich akcích pokračovat, tak se někde potkáme. Včera jsem tam viděla plakátek na karneval, ale moc jsem ho nečetla, ještě pro mně není aktuální. :o)
Na plavání budu chodit určitě, nerada sedím doma a ráda bych si to s malou vychutnala na různých akcích a procházkách. Na to plavání se jezdí tuším od 6 měsíců, je to tak?
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 327  [Dalších 287 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.