| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Jeseník

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 327  [Dalších 277 >>]
Ren + 3V 40455
13.2.2007 15:03:31
:-) Tak to jsme se možná potkaly.....
Nebo se spíš určitě potkáváme s kočárkama a nevíme o sobě.
Holky, když budete vědět o nějaké akci pro děti tak pisněte. Každá změna dobrá.
Budete chodit na plavání?
Papa
Kšanda+ Anička 07 + Tomášek 08 52764
6.2.2007 7:27:19
Renčo, tam už chodím a je to tam vážně super, můžu doporučit. Škoda, že jsem ho objevila docela pozdě, málo se o něm ví. :o(
Ren + 3V 40455
5.2.2007 16:18:07
Ahoj holky!
Vyzkoušejte mateřské centrum Krteček nebo i těhu cvičení tamtéž. Já sama jsem se na cvičení seznámila s několika maminama a kamarádíme se dodnes.Mám 18ti měsíčního chlapečka a do Jeseníku jsem taky přivdaná :-) (asi je nás tu takových docela dost)
Do centra chodí mamky s dětmi mladšími než 1 rok.
Kšanda+ Anička 07 + Tomášek 08 52764
29.1.2007 14:52:09
Ahoj Barčo. Jsem na tom podobně, do Jeseníku jsem se přivdala a znám tu zatím jenom pár lidí. Teď jsem ve stadiu očekávání prvního miminka - holčičky. Má se mi narodit na začátku května. Jestli chceš, mohly bysme se někde sejít a popovídat. :o) Bydlím sice "na deváťáku", ale s kočárkem dojít do parku nebude problém. Hezký den.
Barča+Johanka04/06+Honzík08/09 58099
21.1.2007 22:52:00
Ahoj Petro, já jsem z Jeseníku.Dnes jsem náhodně objevila tyto stránky,tak jsem ráda,že něco takového existuje.Jeslti chceš můžem pokecat přes net a třeba někdy můžem zajít na procházku s dětmi. Já bydlím v Jeseníku v parku na Horovce.
Barča+Johanka04/06+Honzík08/09 58099
21.1.2007 22:47:14
Ahoj holky, jsem tady poprvé a jsem přímo z Jeseníku.Mám 9 měsíční holčičku a nikoho v Jeseníku neznám, teda jen pár lidí, protože jsem se sem přivdala. Ráda bych se trošku seznámila.
Ivana, 2 dcerky (12, 5)
  • 
15.10.2006 18:58:36
Ahoj všechny maminky co by rády byly zaměstnané a zároveň stíhaly rodinu :-),

naše občanské sdružení právě provádí výzkum v oblasti netradičních pracovních poměrů, které jsou vhodné nejvíce právě pro ženy s dětmi. Pokud budete mít chvilku, mrkněte na náš web a o tom co Vás zajímá a na co bychom se měli zaměřit nám prosím napište do diskuzního fóra .
Pokud snad sami někoho podobným "netradičním" způsobem zaměstnáváte nebo takového zaměstnavatele znáte, zkuste ho přesvědčit ať nám vyplní krátký dotazník a snad se to už taky v ČR začne konečně hýbat když je to celosvětový trend!

Díky moc za spolupráci, cokoli k tématu mi prosím pište na mail v záhlaví.
Ahoj a přeju všem krásně barevný podzim
I*
Jana 36tt
  • 
29.4.2006 18:07:27
Ahoj holky,
promiňte že jsem sem tak vpadla chtěla bych se zeptat chystáme se s mimčem na výlet někde k Pradědu a chtěla bych poprosit o radu jestli je někde nějaká restauračka nebo cukrárna kde můžu mimi přebalit a nakojit?
Dík za radu
petra,tomik a david.
  • 
29.3.2006 22:05:50
Ahoj holky,vsechny vas zdravim a dopredu se omlouvam,muj prispevek sem asi moc nepatri i kdyz mozna trochu jo.V Jeseniku jsem bydlela asi 10let,nyni mi je 34 a bydlim v Brne,hrozne moc bych se chtela jeste nekdy setkat s nejakou moji byvalou spoluzackou-spoluzakem,tak jsem si dovolila oslovit vas co tu jste,snad vam to nebude moc vadit.Za svobodna jsem se jmenovala Petra Lišková,bydlela jsem v České Vsi-naproti byvale kovarne jestli si to jeste nektera pamatujete,byla to Třída Kapitána Jaroše-pod zemedelskym sdruzenim,ted uz nevim jak se ta ulice jmenuje,urcite ji prejmenovali.Chodila jsem na zakladku do České Vsi a kdybych se neodstehovala tak bych ji ukoncila v roce 1986,třídní byla Jermářová a spolužaci aspon co si pamatuju:Irena Sokolová,Gábina Bořutová,Gábina Kainarová,Petra Chocholáčová,Jana Baranová,Vlasta drábková,Pavel Vitikač,Robert Langer,...dal uz si nevzpomenu na jmena.Moc moc prosim kdyby vam nektere tato jmena neco rikala,nechte mi tady vzkaz nebo na mem mejlu :kadlecka1@seznam.cz.Dekuji a uz vas nebudu rusit,doufam ze se do Jeseniku jeste nekdy dostanu.
Leontýnka+3 26083
8.3.2006 17:25:48
Ahoj holky Jeseničačky a okolní. Dovolujeme si oznámit, že už jsme se rozrostli:-) 25.2. nám do rodiny přibyl Bořek Leo. Měl 50 cm a 3460 g. Jinak babička mého muže bydlí v České Vsi, i jeho teta a strýc. Maminka pro změnu s druhou babičkou bydlí v Domašově. Moje mamka taky pochází z Jeseníku, z Bukovic, máme tam strejdu. Takže třeba na některou z vás narazím, až se tam budem pohybovat:-)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 327  [Dalších 277 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.