| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Jeseník

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 327  [Dalších 257 >>]
Marta+3 9418
14.6.2005 14:33:12
Tak jo Ani, ráda se s Tebou uvidím. Anička už je docela dobrá, jen se jí na pusince vyrazil jakýsi opar. Dneska jsem byla s Magdalenkou a Kubou na školním výletě - v Jeskyních na Špičáku. Bylo to fajn, jeli jsme vlakem, dětem se to moc líbilo. Tak se zatím všichni mějte.
Anička,Martínek04,Tom07 18956
12.6.2005 13:03:42
Omlouvám se - dlouho jsem se tu neukázala.

Marti - držím pěstičky ke stavbě domu a k uzdravení ANIČKY!!!
U nás vše při starém. Malému rostou snad všechny zbývající zuby. Lítá, jak urvaný a zlobí. Přes den mi spí 2-3hodiny. Večer chodím uklízet, takže pak už na net nejdu.
Do JESU jedeme 25.6. - tak bych Vás zase ráda viděla!!!
Marta+3 9418
10.6.2005 20:59:08
Nikdo už to tady nečte? Jak se holky máte?
My jsme už začali stavět, tedy zatím je provedená demolice. Teď mám nemocnou Aničku - nachlazené průdušky. Jinak vše při starém.
Marta+3 9418
23.5.2005 20:10:21
Je to asi tak, taky občas nakouknu a když nic nového, jdu dál.
U nás novinky jsou - schyluje se konečně ke stavbě. Dnes začala demolice montovaného domku, ještě jsme vyklízeli suterén. Bouračka jde rychle, chlapi jsou šikovní. Stavět by se mělo začít podle počasí asi za týden.
papajana 19957
19.5.2005 23:14:38
Myslím, že sem každý jen mrkne a zase zmizí... Asi se žádné dráma nikde nekoná :o))) to je fajn... Kam jedete na dovču, holčinky?
Jitka a 2 kluci 15693
17.5.2005 19:30:17
Hele tady už snad nikdo nechodí, nebo jako co?
Jitka a 2 kluci 15693
24.4.2005 20:29:03
AHOJKY, TAK TO JE SILA TEN PREDCHOZI MEJLIK, VUBEC MI TOTIZ NEDOSLO, JAKE STAROSTI NAM ZACNOU, AZ NAS PRCEK ZACNE CHODIT NEKAM MEZI DETI, KDE BUDOU EXISTOVAT DETI TAK BEZOHLEDNYCH RODICU.
MI JSME ZATIM O.K., AZ NA RYMU TU MAME DOCELA DRSNOU,ALE MUSIM ZAKLEPAT UZ NAS SNAD BRZY OPUSTI.
JINAK ANICKA UZ PSALA JE V JESENIKU, DOUFAM ZE SE BRZY SETKAME A TROCHU POKECAME. TAK SE ZATIM VSECHNY MEJTE SPOLECNE SE SVYMA RATOLESTMA PEKNE FAJN.
Marta+3 9418
17.4.2005 9:03:18
Papajano, ten zánět Ti fakt nezávidím. Taky jsem jich už "absolvovala " několik a je to fakt hrůza. Moc s Tebou cítím.
Marta+3 9418
17.4.2005 9:00:42
Tak koukám, že se to vše tak zvláštně nakopírovalo do sebe, snad se v tom vyznáte.....
Marta+3 9418
17.4.2005 8:59:45
Ahoj holky: Píšu v rychlosti. Jsem bez netu - píšu od kamarádky. Asi příští týden budu v Jeseníku. Tak se Vám ozvu na mobil. Do jeslí nechodíme ani do práce. Malý mi k vůli jeslím přestal jíst, na to jsme byli v nemocnici. Je toho moc co psát a já tu nemůžu být. Povím až přijedu. Papa

Odpovědět
papajana

Zimomřivý pozdrávek...
10.4.2005 20:57:08
Holčinky tak zdravím. U nás je hrozně zima a pošmourno. Na jaro to nevypadá ani trošku. U vás je možná ještě sníh. Už jsme se konečmě vyhrabali z té strašné virózy. Doktor říkal, že letos jsou obzvlášť hnusný. Vysoký horečky a antibiotika nezabírají. Tak si aspoň nemusím vyčítat, že jsme to vybojovali bez nich. Byla jsem celých těch 14 dní tak naštvaná na tu maminku, která pošle své dítě do školky s horečkou a tak šíleným kašlem a rýmou, že se ani neudrželo na nohou, že jsem si myslela, že se ani nevyléčím. Jinak jsem takovaj mírumilovnej tvor, ale tahle kdyby mi přišla do rány, navím, jak bych se zachovala. Je to strašně bezohledné! Stejně teď s tím klukem bude doma, jen mezitím stačil nakazit třeba dalších 20 dětí. Nejvíc mě vždycky štve, jak trpí to mimčo. Měl 6 dní devětatřicítky, už se mi chtělo brečet. A kyž už konečně nebyly horečky, jak měl ucpanej nos, kousnul mě do bradavky a já dostala zánět a za pár hodin zase čtyřicítky, byla jsem úplně v bezvědomí... :o(((
Fakt jak za trest. Doufám, že už bude klid. Teď už malou ani do školky nedávám. Hodně si budu rozmýšlet, jestli ji tam pustím v květnu, když to tam funguje takhle...
No, tak jsem si tu vylila dušičku... Jak vy? Andzi vy jste asi na Slovači, vůbec nejste online. Tak se nahlas.

Papa holky a přeji hezké počasí a zdravé děti

Ahojte mamky,
tak koukám, že nemoci si u nás všech podávají ruce. Je to nanic, konečně jaro a začnou nemoci. My jsme teď pro změnu prošli střevní virózou. Nejhůř to odnesla Anička, horečky, zvracení, průjem, pak už byla bez teplot, ale průjem pokračoval a byla úplně apatická. Ach jo, ale teď už je vše dobré, už jsme se z toho vylízali. Chytli jsme to postupně celá rodina, včetně babičky a dědy a do toho bylo stěhování... (stěhovali jsme rodiče - 1.etapa), jak se chystáme na tu přestavbu.

Jitko, christíka jsem viděla v JT, je to šikulka. Chodíme s Aničkou do kurzu plavání, je to pro děti od 1 roku, je to momentálně nahoře v Lázních. Další kurzy budou probíhat v Bělé v Relax centru. Je to hezký, zatím jsme ale byli jen jednou, protože pak jsme byli nemocní. Snad to tento týden výjde.

Aničko, moc je mi to líto, co musíte prožívat, někdy je to vše těžké, je zamračeno, ale neboj, určitě se zas rozjasní. Ráda se s Tebou setkám a popovídáme. Ozvi se.

Papajano, tady už je teploučko, dokonce jsem vytáhla kolo a koupila sedačku pro A., tento týden bych už chtěla vyjet. Jsem zvědavá, jak se to bude malé líbit.




[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 327  [Dalších 257 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.