| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Těhotenské oblečení

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 1395  [Dalších 1295 >>]
Kalamity YANKA 95278
18.8.2015 13:51:55
Je to reálný, ale je nás málo.~;) Většinu dam bych tím spíše raději zbytečně nesrala.~;)~t~
susu
  • 
18.8.2015 13:51:50
To je u každého jinak, jak to bude u tebe, to ti asi nikdo jistě nepoví. U halenek je tam větší pravděpodobnost, u kalhot spíš menší, nikdo netuší, jak se ti rozjedou boky.
Kalamity YANKA 95278
18.8.2015 13:50:50
já nosila lacláče od začátku do konce. Teda poslední dva měsíce jsem měla vyloženě tehotenské kalhoty, ale netěhotenské, džínové lacláče jsem nosila děsně ráda. Kupodivu, nikdy mi nebyly tolik příjemný jako v těhu. Pak už jsem je neoblíkla, nevím proč....~d~
a docela dobrý bylo, že ač jsem jinak štíhlá, tak když jsem si vzala lacláky, a knoflíčky na stranách povolila jen na gumičku,, stejně to na mě nebylo tak vidět, jako když jsem si vzala třeba sukni...~;)
Trnucha 148297
18.8.2015 13:49:53
a ještě mě napadá jedna věc, je reálné vrátit se po porodu do cca stejné velikosti? že bych pořídila oblečení ve své velikosti, ale volnější, s vidinou, že jej ještě někdy odnosím? ~:-D
susu
  • 
18.8.2015 13:46:49
Já moc nenosila upnuté oblečení, takže jsem vybrala volnější kousky z toho, co jsem měla, a nosila jsem právě ty. V začátcích by ti mohlo vyhovovat prostě větší oblečení anebo vybrat také jen míň upnuté v tvé velikosti.
Trnucha 148297
18.8.2015 13:43:59
Jsem těhotná. Ne dlouho, ale už jsem něco málo přibrala, moje běžné, tedy upnuté oblečení mi nesedí a ani ho nechci nosit, v práci ani v širší rodině zatím oznamovat těhotenství z pochopitelných důvodů nechci. V mém starém oblečení by můj jiný stav ale poznal i slepý :-)

Dotaz tedy zní - Kupovaly jste si v začátcích pouze normální oblečení ve větších velikostech? a až později jste šly do klasického těhotenského? Nebo i později jste nosily prostě větší velikosti? Dívala jsem se, že za cokoliv "těhotenského" jsou brutální příplatky... tak zvažuji, jakým způsobem obměnit šatník. Mám ale obavu, že když nakoupím o číslo až dvě větší oblečení, tak mi sice bude v oblasti břicha dobře, ale jsem poměrně drobná, nemám široká ramena ani nějak velká prsa, tak mám strach, ať nevypadám jak strašák. Pravda, nevím, zda těhotenské není vlastně totéž... ach jo :D
Tereza Novotná, 1 dítě
  • 
12.7.2015 18:39:27
Krásné oblečení mají v Happymum v tom obchodním centru na Harfě mají teda i eshop, ale já si to osobně raši vždycky vyzkouším :)
Lenka Pražanda 128023
3.6.2015 10:44:24
Přesně jak radí Malina. Tyto obchody nabízí hromadu těhotenského oblečení. A je moc hezké. Ale mě přijde, že i to normální oblečení co se teď prodává, vypadá jako na těhotné. ~f~ Hlavně ty tuniky a šaty. ~d~~:-D
Záleží na tom, jakou máš velikost. Já jsem jako těhule nosila bokovky a dlouhé triko. Těhotenské oblečení mi bylo velké. ~t~
withep 93862
3.6.2015 8:05:03
Kdybys chtěla jednoduchá, jednobarevná trika nebo tuniky, doporučuju Jožánek, mají je třeba v Bráně k dětem.
Arka 27734
3.6.2015 7:20:22
Tedy podle mě mají teď na těhotné snad všechno v běžných obchodech. Současná móda odpovídá mému historickému předporodnímu období. Nakupovat můžeš úplně všude. Zvlášť v Mango jsem teď viděla elegantní letní věci extrémně volné. Jenže na mě nic. Ve všem vypadám jak těhotná.

[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 1395  [Dalších 1295 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.