| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Těhotenské oblečení

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 1395  [Dalších 1305 >>]
Tili + 2
  • 
18.8.2015 14:23:46
Do cca 25 tt jsem nosila do práce stále stejné kostýmy, pak bylo naštěstí léto, tak jsem přešla na letní šaty (stále mé netěhotenské), vzadu se stahovaly, tak jsem jen míň a míň stahovala. Pak jsem vytáhla kalhoty z mého silnějšího období (po jedné dovolené jsem se vrátila taková hezky najezená). No a 2 měsíce před porodem jsem si koupila jedny slušné těhotenské kalhoty do práce za super cenu.

Jediné co mě přesvědčilo o mém mylném vnímání svého těla bylo, že do porodnice jsem jela v zapnuté kožené bundě, kterou jsem než jsem byla těhotná považovala za vypasovanou ~:-D

Při druhém těhu mi bříško vyskočilo prakticky hned a navíc mi začal vadit dotek oblečení, tak jsem doma nosila šaty a do práce ty těhotenské kalhoty. Když se přes ně dal delší top, nebylo poznat, že jsou těhotenské.

Na tvém místě, bych teď nosila šaty, případně sukně s pružnějším pasem a delší vršek.

vlad. 38059
18.8.2015 14:17:32
Teď je všude plno halenek a tunik, které nejsou upnuté, kup si k tomu o číslo větší bokovky nebo sukni.
Epepe 89236
18.8.2015 14:14:35
Postupovala jsem tak, jak je to v tom vtipu:
1. dítě - kupujete si těhotenské oblečení co nejdříve
2. dítě - snažíte se nosit normální oblečení co nejdéle
3. dítě - těhotenské oblečení je vaše normální oblečení
kosatka2 89902
18.8.2015 14:07:56
Přijde mi, že s těhotenským oblečením je to trochu takhle: "Zbyla nám nějaká neprodejná, křiklavá a nevkusná látka? Ušijeme z toho něco pro těhotné!"

Přijde mi, že teď se zrovna prodává dost triček, košil apod. v prodloužených délkách či různé volnější topy, nakoupovala jsem svou původní velikost či pouze velikost o fous větší.
Pak jsem na poslední týdny měla nějaké příjemné kalhoty s bavlněným návlekem, ráda je nosím dodnes třeba na hory, na vymrzlé chalupy apod.
Trnucha 148297
18.8.2015 13:59:03
Děkuji ~x~
Kafe 134466
18.8.2015 13:57:19
Nosila jsem své standardní oblečení, ale takové, které bylo volnější přes břicho, třeba různé šaty.
Na kalhotech jsem si posunula knoflík.Jedinou netěhotenskou věc, kde jsem si koupila větší velikost, byly legíny. Po těhotenství jsem je dala na charitu.

K původní váze a velikosti jsem se vrátila bez problémů.
WeL
  • 
18.8.2015 13:57:06
Máte někdy rádi jídlo a pití "při tom"? Nekterý třeba hrozny, jahody, maliny, švestky, broskve (to je bordel všude:D), mrkev (jen do pusy, vy úchyláci:D), dokonce i ořechy:D Potom třeba pití vody, šťávy z pupíku:D I na zmrzlinu dojde:D A co vy? Papáte při sexu, nebo mazlení z partnerova těla? Mi si dáváme kachnu se zelím a šesti knedlíkama. Všechny ingredience jí nacpu do přirození a poté penisem šťouchám několik minut. :D :D :D
kája+dva 65364
18.8.2015 13:54:03
Záleží na tvé vůli, po prvním dítěti to šlo hladce, byla jsem nadšená a do všeho hr. U druhého jsem se doslova vyžrala a následky likvuduji ještě čtyři roky po porodu a stále nejsem u cíle. K původnímu dotazu, radostí, že jsem těhotná jsem nosila těhotenské hned, nakoupila jsem pár věcí v hm. Jinak by mi stačily trošku volnější trička a hlavně kalhoty v pase na gumu, aby netlačily. Opravdu těhotenské jsme potřebovala až kalhoty kolem šestého měsíce a pak volnou bundu.
jak 39257
18.8.2015 13:53:59
saty, dlouha trika. jen vetsi velikost...
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 1395  [Dalších 1305 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.