| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zápal plic

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 3231  [Dalších 3051 >>]
KoproFka 76193
8.12.2013 0:16:48
Manžel s náma nespí - spí u mlaďase v pokojíčku. my máme dočasně z ložnice dámský budoár.
Navíc máme postel jen 160 cm širokou - holt malá ložnice, takže takhle je to pro všechny pohodlnější.

Právě, abysme měli na kojení klid a on byl vyspalej do práce - má lehký spaní, zbudí ho kde co~d~
KoproFka 76193
8.12.2013 0:14:06
No, já to mám zas opačně - já jsem za spaní s dětma~d~
Vyspím se s ní líp, páč ji mám hned vedle~d~, kdyby spala v postýlce, tak jsem každou chvíli vzhůru a kontroluju, jestli není odkopaná, jestli dýchá...

Prvorozenýho jsem se snažila striktně odkládat do postýlky a byla to cesta do pekel - jednak on se ke mě do postele stejně "prořval" a já si díky kecům typu "zalehneš, rozmazlíš, nehygienický" rozhodila tak spánkový režim, že jsem se dávala dohromady ještě 5 let po porodu - srovnali mě až na akupunktuře.

TAkže mrňavka šla do postele už v porodnici a postýlku máme na "odkládání" miminka pod hrací kolotoč~j~
taky z ní nemá hysterák, jako junior - tomu stačilo jen postýlku vidět, a už spustil, jako kdybych mu trhala hlavu - když byl větší, nechtěl tam být ani za boha!
KoproFka 76193
8.12.2013 0:08:42
anni, držím nám palce, ať to obje přežijeme~t~~t~
holt si to musíme vybrat do vánoc, abysme pod stromem mohli juchat~;)~;((

mě zas v krku bolí často - i teď - ale to je tím, že nemám mandle, v dětství mi je blbě vzali~o~, hodně moc, i s tkání v krku, a ona se mi, dle ORLáka, ta mízní tkáň obnovila v té ráně a kolem dokola - i dole na kořeni jazyka - takže jakmile je mi cokoli, ta lymfatická tkáň nateče a pak to bolí. Navíc jsem alergik, takže sliznice v háji.... njn... každá máme něco....~d~

Každopádně co mám děti, jsem daleko víc nemocná virózami, než za bezdětna (to jsem měla v podstatě jen ty trampoty s krkem) - ňák mě ty děti likvidujou, furt od nich něco chytám.... každou synkovo rýmu, laryngitidu, kašel jsem si protrpěla i na vlastní kůži... Vždycky jsem pediatře říkala, že přesně vím, jak mu je, protože to mám od něj taky~;)~;)
KoproFka 76193
8.12.2013 0:01:03
mandelinko, to jsem četla taky, ale když jsem si přečetla příznaky virovýho zápalu plic, kde je zmiňována i ta ostrá bolest hlavy (jedna diskutérka popisovala to, co jsem zažila já včera - že si myslela, že má meningitidu, jak to bylo šílené) - tak bych řekla, že na mě sedí spíš to...

a taky že infikace virovým zápalem plic není běžná, že je pravděpodobná při dlouhodobém kontaktu s nemocným - což jsem byla, se synkem... nonstop...

s malou spím v manželské posteli, každá máme svoji peřinu - když se vzbudí na kojení, které trvá tak 3 minutky, tak ji jen připojím a po akci odpojím, celou dobu je přikrytá tou svojí peřinou - je to rychlovka-bleskovka, naštěstí ona je těžká pohodářka, takže nějaké vyřvávání atp. u nás neprobíhá...
Popravdě si moc nedovedu představit, že bych ji přenášela do a z postýlky - máme ji v nohách postele - máme ložnici maličkou a jediné další volné místo je u balkonových dveří, takže blbý, tam ji dát nemůžem, jde od nich chlad... a postel má debilní dřevěný rám, o který jsem se už několikrát strašně kopla, když jsem k ní vstávala (a o na spala první část noci v postýlce), že jsem usoudila, že je to už dost nebezpečné. Taky má princezna už přes 9 kg, takže manipulace s takovým cvalíkem v horečce, na to nemám odvahu.... jsem byla ráda, že jsem se včera doplazila do obýváku....

První noc s ní spal manžel a já jen chodila kojit, ale ty transporty mi nedělaly dobře na tu bolest hlavy... ~d~

Malá má trošku rýmu a já nemám srdce ji nechat manželovi vyřvat, ona je takový zlatíčko pořád, že kojím jak si řekne...
KoproFka 76193
7.12.2013 23:41:51
děkuju~;((
taky na to spoléhám - příroda to přece~;) musí mít ošéfovaný, aby ty houďátka přežili, no ne?
Girili 117849
7.12.2013 23:17:36
At je brzy lip! V kojeni urcite pokracuj, fakt mam v praxi vyzkouseno, ze pri castem kojeni ode me prcek nic nechytl, i kdyz jsem fakt chcipala. ~6~
vertigo 92133
7.12.2013 23:12:24
Určitě to bude dobrý! ~;((
Girili 117849
7.12.2013 23:10:29
Ale tak holky, nereste tu takove blbosti, to zakladatelce fakt nepomuze. Kdo vi, jak to rekl a jak to myslel...
Anni&Annika 50178
7.12.2013 23:04:49
hele, ja se ted snad i zacnu modlit, aby se ta bolest v ledvine nepresunula do kycle~t~
ale tu mirnou teplotu chapu....kdyz ji mam ja, vzdycky je to nejaky pruser....ted ji mam taky jen zvysenou~8~
Ja bezne na teplty netrpim...ani na nemoce....prvni angina v 7 letech, druha ve 14~d~
KoproFka 76193
7.12.2013 23:02:34
ty vado!!!! no tak to seš tedy dobrá! a ještě nakupovat dárky! tak klobouk dolů, to bych já tedy nedala - v zájmu zachování druhu...teda sebe....

a svatozář v zrcadle taky nevídáš??? asi jo, viď~;)
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 3231  [Dalších 3051 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.