| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zápal plic

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 3231  [Dalších 3041 >>]
KoproFka 76193
7.12.2013 23:00:12
na chřipku bych to odhadla taky, kdybych měla ale vyšší teplotu.

Chřipku jsem měla letos v lednu - těhotná ve 3. trimestru a měla jsem čtyřicítky... to byl taky dobrej humáč - jsem se bála, že mrňavku uvařím!

To byla ta první horečka za 10 let - teď je to podruhé~j~

Teď to nepřelezlo přes 39... ani jednou...
Anni&Annika 50178
7.12.2013 22:59:58
jo, tak presne takhle jsem se citila tenkrt s tou kycli...najednou mi bylo lip, rikam hura, uz budu fit a druhy den jsem nevstala z postele. No ja se musela zkutalet a pak jsem stala v obyvaku a bolesti jsem brecela. Kdyz prisel manzel, ze me pry odveze zrovna k doktorovi a ja mu rikam...jestli sednu do auta, uz nevstanu, jediny co muzu je jit...a jelikoz nachumelilo, musel me obliknout a ja se jako meresjev plazila zavejema k doktorovi. Ten mi zrovna vzal krev, udelal mi nejaky velky krevni obraz ci co a dal mi injekci, takze jsem se zase odplazila zaveji domu. Za par dni byl obraz a potvrdil nejaky ifekcni? zanet a ja se opet odplazila k lekari, dostala injekci, vzala v lekarne atb, pak sedla doma do auta /vzdycky se mi po injekci malinko ulevilo/ a odjela z jizerek do drazdan nakoupit vanocni darky, neb jsem zadne nemela. Tri hodiny jsem se plouzila kramamam a nakupovala, bala jsem si i skocit na zachod, neb bych mozna uz z nej nevstala. Pak jsem sedla do auta a jela domu......nikdy na ten horor nezapomenu. Dva a pu mesice jsem se davala dokupy~8~
KoproFka 76193
7.12.2013 22:57:34
to byl hodně černej a hodně blbej humor - on je z rodu sejčků, tak se toho hned chytil a začal to rozvádět....
to bude dobrý, dyk už ani ta hlava mě dneska tak nebolela~;)
vertigo 92133
7.12.2013 22:56:24
A propos - podle těch příznaků bych si tipla, že i v tvém případě se spíš než o zápal plic jedná o klasickou chřipku (zničehonic vysoká horečka, bolesti hlavy, lehká rýma...). Mě to tehdy taky začalo náhle, trochu kašel, ale hlavně několik dní vysoký horečky, kdy jsem téměř vůbec nefungovala. Shodou okolností to bylo den před Vánocema, takže Štědrý den jsem dala jen nadopovaná Paralenem.
KoproFka 76193
7.12.2013 22:55:52
~;) takhle daleko to ale fakt nedojde, to byl jen hodně černej humor!

Jsem z rodů, kde ženský vydržej opravdu všechno - mé babičky jsou toho živoucím důkazem~;)
Yuki 00,03,07 49504
7.12.2013 22:54:01
tvůj muž asi nikdy neviděl děcko z kojeňáku, nestačil by se divit...

ale neboj, přejde to a bdue zase líp, jen to začni léčit
KoproFka 76193
7.12.2013 22:53:05
ježiš! taky pěkný!!!
Tak to ti držím palce, ať jste co nevidět zdraví jako rybky!~6~~6~~6~

Njn, zima, no, ale nečekala jsem, že mě to sejme až takhle... na krkaboly a rýmičky jsem zvyklá, to je brnkačka, nicméně tohle je jinej level...

Jsem si ještě ve středu ráno říkala - při té prochajdě s malou v šátku kolem baráku, jak se cítím skvěle a jak je mi príma, a těšila se na mamku, která měla druhý den přijet... po obědě jsem ještě udělala cheesecake a pak odpadla - jako když to na mě hodíš~d~~3~
Anni&Annika 50178
7.12.2013 22:51:30
no koukam, ty mas ale vyhlidky~8~...neboj, bude lip~;((
KoproFka 76193
7.12.2013 22:49:36
no netěšíš... chjo... si vůbec nedovedu představit, jak by to probíhalo, kdybych musela být v nemocnici - to by snad ani nešlo....

dneska jsem si dělala legraci a říkala mu, že děkuju, že se o mě tak pěkně stará, že se asi bojí abych nezatřepala pantoflema jako Magda v Ordinaci (sledujeme, no~f~, už od začátku) a on mi opáčil, že ať si nedělám prču, že by musel dát malou asi do kojeňáku, že by to nezvládl, páč z práce vypadnout nemůže, je to náš jediný příjem, hypoška na krku...alimenty na nevlastního syna...
a když jsem řekla, že to snad nemyslí vážně, že by se o ni postarali naši, tak řekl, že nemůže dát na starosti miminko 60-ti letým tchánovcům, kteří se starají v postatě nonstop o 2 babičky a 1 dědu (ve věku 80-90let)...~d~
Anni&Annika 50178
7.12.2013 22:47:57
hele, ale jinak te uklidnim...se mi to keca a sama ted sedim doma a je mi mizerne. Mala ma atb /zanet srt. ucha, prudusky a nekonecna ryma/, manzel prijel po skoro tydnu dnes v noci domu /z patka na sobotu/ a desne se divil, ze jsem nebyla u doktora. Boli me leva ledvina, mam hnusny kasel a v noci se potim /asi zvysenou, na teploty moc netrpim/. No tak jsem mu vysvetila, ze nachumelilo, me auto na konci dvora a fakt s nemocnym ditetem se bez auta k doktorovi nepotahnu. A nez bych odhazela cely dvur, tak to bych asi driv posla.....
no uvidim zitra a kdyz tak v pondeli skocim...ale dnes se citim o malinko lip~;)
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 3231  [Dalších 3041 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.