| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Pyelonefritida – hnisavý zánět ledvin

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 276  [Dalších 76 >>]
Lidka
  • 
28.12.2005 11:54:39
Jane-nám dělali mikční taky bez narkozy...Je otázka jestli je lepší cévka nebo narkoza...
Jane
  • 
27.12.2005 21:51:53
Dobrý den,
ráda bych se zeptala na vyšetření mikční cystografie - tedy především zavedení oné cévky u holčiček. Máme 9-ti měsíční dceru a i dle nefrologů není zcela jisté, zda je toto vyšetření u ní nezbytné. Vyšetření by mělo proběhnout na dětské nefrologii v Motole, kde jak nám bylo řečeno se provádí bez narkózy, neboť je to "jen" otázka zavedení cévky a narkóza je zbytečná. Také jsem se chtěla zeptat, zda máte zkušenost, že by dítě s vezikoureterálním refluxem mělo kromě častých infekcí močových cest jiné příznaky nebo problémy v době, kdy infekci nemá (jako únava či zvýšené teploty apod.). Jinak u nás bylo ultrazvukové vyšetření bylo v pořádku.

Děkuji,
Jane
Dáša 2 kluci+ holčička 15507
24.12.2005 11:36:07
Hezké vánoce a našim dětičkám hlavně zdraví přeje Dáša a Sára.
Lidka
  • 
24.12.2005 11:13:06
Marky neboj-to bude dobrý...my máme za sebou taky operaci,ale asi jinou než vy...
zakladatelka markéta
  • 
24.12.2005 1:18:41
Tak jsem tu déle nebyla, absolvovaly jsme spoustu vyšetření, další nás čekají po Novém roce, a pravděpodobně i operace. Začátkem listopadu jsme prodělaly pyelonefritidu,dceři ještě nejsou ani dva roky, minulý týden byly na mikční cystografii se závěrem reflux 4-5 stupně /naštěstí jen jednostranný/ se změnami na ledvině. Je to velký nález, konzervativně nelze řešit, a antibiotika by pravděpodobně nestačila dostatečně bránit opakovaným infekcím, a také je nelze brát neustále. Po vánocích půjdeme na izotopy, zjistit jizvy a funkci ledvin, pak půjdeme na urolog. kliniku ke zvážení operace. Nevím, zda někdo z vás holky máte také s tímto zkušenosti. Trochu se bojím, aby vše dopadlo dobře a ledviny byly v pořádku . Ted o vánocích to na člověka doléhá snad ještě víc. Přeji všem krásné vánoce, hlavně zdraví.
lidka
  • 
7.12.2005 12:24:59
No já tu psala,a příspěvek tu není...Souhlasila jsem s Lenkou,že nemusíme psát jen o nemocech...no ale taky teĎ nestíhám,ale na virtuální svět si najdu čas vždycky...ale ted už fakt musím-už tu lapím dlouho,malý je u babičky a já už mohla mít podělaný kus práce...ale když mě to tak láká...
Jo Dáši-gratuluji k zachycení moče!!
Dáša 2 kluci+ holčička 15507
7.12.2005 10:26:41
Nějak nám to zde hyne,kdepak všichni jste?My máme omluvenku,4 dny jsme chytali moč:)))a dnes konečně polapili.

Taky se ráda seznámím i s jinými,ale moc nestíhám,nechci aby mi utíkal můj reálný život kvůli virtuálnímu..
Lenka a Markétka 04 + Mára 08 20416
3.12.2005 20:32:57
Dáši a ostatní,
a musíme si psát jen o nemocech?Já se ráda seznámím i s jinýma maminkama co vy na to?
Dáša 2 kluci+ holčička 15507
3.12.2005 20:11:10
Já nakukuju ,ale není co psát,v pondělí se opět pokusíme odchytit moč.Zatím byly výsledky vždy v pořádku, tak snad i tentokrát.
Lenka a Markétka 04 + Mára 08 20416
3.12.2005 18:04:29
Ahojda,tak se mi zdá že to bude snad naše soukromá diskuze s Lidkou:)Kde je kdo?



[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 276  [Dalších 76 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.