| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Dotazníky a průzkumy

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 6453  [Dalších 6403 >>]
Žžena 83005
18.8.2023 8:28:22
Neslyšet kolo je běžné, když je to na hladkém povrchu a cyklista jede rychle, takže se přiblíží, než stihne člověk zachytit zvuk.
U nás je cca kilometr dlouhý chodník vedle silnice mezi dvěma částmi obce, je to z kopce a fakt je libovka jít směrem dolů s kočárem (a pro kočár je toto zrovna jediná možná cesta) a druhým prtětem třeba dvou-tříletým, když se kolem vás zezadu v tichosti přežene cyklista. Ne, nezvoní. Ne, nesesedne. Dokonce ani nezpomalí. Ale že je ještě tak blbej a bezohlednej, když vidí, že tam jde i malý dítě, to nepochopím.. Tříleťák může zahlídnout berušku v trávě a vletět mu ve vteřině pod kolo a pak co.
Jako mně v principu nevadí, že po tom chodníku jedou. To je mi fuk. Ale že by na tomto úseku někdo zazvonil nebo "nedejbože" sesedl, to jsem neviděla nikdy.
Jako, za mne svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhýho člověka. A svoboda svištět si to z kopce po chodníku prostě končí tam, kde před kolem jsou chodci.
Pruhovaná 64704
18.8.2023 5:44:02
Abych se dostala na cyklostezku, musím jet jednou z nejfrekventovanějších ulic v Praze. Tam jezdím po chodníku, kde chodí minimum lidí, a to rychlostí chůze, případně slezu z kola. O kus dál už jedu po silnici. Ale v tomto nebezpečném úseku prostě život riskovat nebudu, ještě nechci umřít. Ať už je to prasárna nebo cokoliv jiného.
Čumča. 160024
18.8.2023 0:36:35
Pampelo, máš pravdu, syn puboš nosí při pěších přesunech všude pecky v uších - jsem z toho docela nešťastná~d~ Vždycky byl velice opatrnej, ale téhle neřesti se nechce vzdát...
Pam-pela 97353
18.8.2023 0:00:25
Vyřadit při řízení čehokoliv jeden důležitý smysl je nesmysl. neorientuju se přece jen zrakem, ale i sluchem. Zacpat si sluchátkama uši a vyjet do silničního provou nebo kamkoliv mezi lidi je přeci nebezpečný nejen pro cyklistu.
Já to teda vnímám s těmi sluchátky i u chodců - třeba při přecházení nebo u nás na pěší zóně, člověk si vykračuje a absolutně neslyší, co se děje kolem, ani když se na něj zatroubí. Jde prostředkem silnice...a nic...prostě neslyší nebezpečí.
kachna_ 144932
17.8.2023 21:59:48
Větře, ale to už je docela umění teda.
vlad. 38059
17.8.2023 19:58:12
Rigel, pro starého člověka to může být konečná...fakt cyklisty na chodníku nesnáším, zvlášť ty namachrované cykloblbečky na silničce, kteří raději jezdí po chodníku, než po kostkách.
Vítr z hor 100046
17.8.2023 19:33:33
Mame tu maminku-expertku, ktera jezdi na elektro kolobezce po chodniku. Ona sedi, pred ni stoji triletak bez helmy a na riditkach ma privazaneho za voditko psa, ktery vedle nich bezi prostredkem silnice. ~8~
Vítr z hor 100046
17.8.2023 19:29:41
Treba maji sluchatka i chodci, nejen cyklisti ~;)
Rigel 156451
17.8.2023 18:00:57
"asi jo, ale když vidím jak se motají mezi starými lidmi, dětmi..."
Před lety cyklista na chodníku ( u nás na maloměstě ) srazil zezadu mou devadesátiletou babičku, a to být tam, tak ho rovnou asi začnu mlátit. Beze srandy. Ještě dnes mi ta představa přivádí krev do varu. Odřeniny, šok,babči poničené oblečení , co si na pitomcovi vezme ? Ještě se pak bála chodit do města.
To byl teda mladý muž. Jinak tu opravdu hodně jezdí po chodníku děti a teenageři.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 6453  [Dalších 6403 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.