| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vysoké školy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 21993  [Dalších 21793 >>]
Termix 105545
11.12.2023 11:55:09
Jako u nás :-).
Ráno kurz ve školce, hned výuka na VŠ, pak nějaký business student, pak dětské kurzy různých úrovní ... část živě, část online ... :-)
Federika 14090
10.12.2023 22:45:18
Ne, individuálně, třeba páťák, za hodinu deváťák, pak dvojčata,pak sedmák...:-)
A doma nebo online. Já mám radši doma, větší pohoda, ale moje rodina můj názor nesdílí~:-D
77kraska 132593
10.12.2023 22:35:48
Fed, vsechny rocniky? jak to delas? kazdy den jeden rocnik? chodi porad k Vam domu?
Alena 129302
10.12.2023 22:22:16
Tak si v klidu prodejdete weby skol podle jeho zajmu. Medicina za dobre vysvedceni,co ti poradi pani na internetu, je pro synovce bez zajmu o doktorinu nejaka jistota?
Federika 14090
10.12.2023 21:59:39
Sedmi, mám jich víc, než jsem chtěla, dělám to po večerech a už loni jsem si říkala,že stop. A pak volá známá, známá známé...A mám všechny ročníky.
Moje dcera je na mě občas naštvaná, protože ji nepřipravuju, není čas. A taky sama nepřijde. Ona říká, že "mi neplatí", tak ji neučím,což není pravda, klidně mi zaplatit může:-) Kovářova kobyla chodí bosa~:-D Ale ona češtinu celkem zvládá i beze mě.
A syn-hmm, on je fakt takovej samorost, nikdy nic nepotřeboval do školy, všechno si vždycky dělal sám. Rozhodne se a ani s námi nic nekonzultuje,občas jsem se cítila na jeho rodičáku fakt mimo, nevěděla jsem nic, ani pak pro jaký předměty k maturitě se rozhodl, jaký školy, nic.
Od minulého roku objížděl a oblítával univerzity po celém světě a fakt si tam i dohodl schůzku, mluvil s nima o tom, co přesně chce dělat, co mu můžou nabídnout...V Americe, Anglii, Norsku, Švýcarsku...
A nakonec to vypadá, že ty první tři roky chce dělat tady. Pak mu slíbili jiný podmínky kdekoli ve světě, tak uvidíme, jak mu to klapne.
My ale zatím ani ještě nevíme, ja dopadne kauza hadi~:-D, takže snad fakt někam nastoupí. Na vejšku, myslím:-)
77kraska 132593
10.12.2023 21:43:46
Fed, teda ja Te obdivuji. Nejen ze to cele prozivas s nekolika vlastnimi detmi, letos se dvema najednou, ale jeste pripravujes cizi deti...kolik jich mas letos? A na co se pripravujete? Na 4G? Na 8G?

Mne nektere ty scio OSP na VS pripomnely Scio testy na 8G...jeste chybel traktor se zaseknoutou tubou cervene barvy v pneumatice.

Federika 14090
10.12.2023 21:39:28
Darinoo,
vždyť je prosinec. A může si dát přihlášek, kolik chce.
U nás se zas už druhý rok intenzívně řeší, jaká škola. Prý to teď mají o hodně těžší, říká syn, my jsme si zas tak moc vybírat nemohli a bylo to~:-D
Sama jsem zvědavá, kde nakonec skončí.
Na novou školu bude nastupovat syn i dcera, v červnu už snad oba budou vědět.
darinaa 155453
10.12.2023 18:25:26
no momentálně je ve stavu slušné depky, že ho nikde nevezmou. měli bychom pokrýt nějakou jistotu.
Alena 129302
10.12.2023 15:48:57
daarino, takhle bych vysokou skolu nevybirala :) (podle tipu v diskusi na bezproblemove prijimacky bez ohledu na obor :). Na vysvedceni, ruzne variatny olympiad a podobnych akci berou kde bud, tak si peclive prostudujte podminky prijeti na tech skolach a oborech, ktere by synovce opravdu ZAJIMALY, urcite nejakou variantu najdete.
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 21993  [Dalších 21793 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.