| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vysoké školy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 250] Názory 251260 z 21993  [Dalších 21733 >>]
Stáňa * 7932
30.10.2023 18:37:01
Neteř dělala praktické zkousky nadvakrát. U nich ve městě kdo udělá autoškolu napoprvé, tak je superstar.


Naš starší měl od 15 řidičák na motorku, takže na auto to měl skoro zadarmo. J3n se neco malo peoucil.

Mladší má řidičák cca měsíc, napoprvé. Manzel ho vzal dvakrát na polní cesty.
Za ten měsíc jel snad už 20x. Většinou do vzdálenosti 30 km. Doatal auto po mě, které jsme nechali zgeneralkovat. Jsme na samotě, auto je nezbytnost.
Federika 14090
30.10.2023 17:48:52
Mně se líbilo,když se řidičák dělal ve škole, ve čtvrťáku. Dělali ho všichni,stálo to prd, občas se dalo hezky ulejvat se z některých neoblíbených předmětů :-) a kdy někdo opakoval, nakonec ten řidičák udělali všichni.
Pamatuju si jen, že jsem byla naštvaná, že jsem tam měla poznámku, že řídit můžu až od 18. Já myslela, že to bude jen někde nějakej papírek vedle, kterej tam mít nemusim:-)
Stará husa 154854
30.10.2023 17:41:42
Vetře, já zas testy složila na maximum bodů a z jízd vyletěla. Pro mě klasika, teorie výborná, praxe pokulhává.
Vítr z hor 100046
30.10.2023 17:39:56
Huso, ja jsem po par jizdach vzdala autoskolu, rozhodla jsem se, ze nemam talent a stejne nikdy nebudu mit auto. Za tri mesice jsem si auto koupila, naucila jsem se jezdit na polnackach a pokorne jsem se vratila do autoskoly. Ale neni to teda standardni postup.
U ridicaku jsem napoprve vyletela z testu, za jizdy jsem naopak dostala velkou pochvalu ~:-D
(Rodice me ridit neucili, tata nechtel nechat ridit ani mamu.)
Federika 14090
30.10.2023 17:27:50
Jo, on na to jedno auto najel kolem a tak se to jeho převrátilo.
babi_ 48341
30.10.2023 17:25:50
Řekla bych, že uviděl volné místo na poslední chvíli, tak to tam zalomil, ještě škrtnul cestou o auto vedle, a bylo... ono zvednout auto z kol na bok nebo (přes) střechu je překvapivě snadné.
Federika 14090
30.10.2023 17:13:38
Ne, Moniko, nešlo o záchvat vzteku, byl sám překvapenej a určitě to nebyl záměr.
On je i s AS kupodivu při jízdě daleko opatrnější než druhej syn. Možná pak zbrklej, myslím,že to byl nějakej rychlej zbrklej manévr.
Nicméně od té doby jezdí po Praze a byl i jako řidič na koncertě v Maďarsku, takže jezdí.
Federika 14090
30.10.2023 17:10:41
My jsme tehdy v pravěku sice auto měli, ale zrovna v tu dobu nemělo výfuk či co:-)
A sousedi nemají nejezdí autem, jen jejich děti chtěly řidičák.
Moje děti jezdily se mnou nebo manželem -prostě po cestách kolem baráku, na parkovišti ve firmě u manžela apod.
babi_ 48341
30.10.2023 16:27:57
Ale to bylo varování už za nás před 40 lety, že pokyn zk. komisaře splním jen není-li proti předpisům či zdravému rozumu, že to u těch zkoušek takhle dělají - jak píšeš "chytáky". Ono to simuluje pak nějakou reálnou potřebu někde odbočit či zaparkovat, ale musíš si jako řidič rozmyslet, jestli smíš.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
30.10.2023 16:24:59
v životě jsem neseděla za volantem předtím, než jsem si začala dělat řidičák a pak jen v autoškole... (nepočítám debilní nápady tatínka, kdy nás nechával "řídit" jako malinké na klíně - kdysi velká zábava ~;))
ani můj muž, ani nikdo, koho znám ~d~
za nás platilo, "nemáš řidičák, nemáš co dělat v jiném než tréninkovém autě s pedály pro instruktora" ~d~
a ani po autoškole se mnou nikdy nikdo nejel, aby mě nějak koučoval...
teď teda dceru učí jezdit její přítel, on je fanda do aut, ale moc nadšená nejsem... nakonec teda myslím, že ona o spíš vzdá, než aby si zkusila udělat řidičák, řízení ji nijak neoslovuje, je po tatínkovi ~;)
[<<Předchozích 250] Názory 251260 z 21993  [Dalších 21733 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.