| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vysoké školy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 260] Názory 261270 z 21993  [Dalších 21723 >>]
Monika 123907
30.10.2023 16:09:05
Blanče, tak to je asi pravda, ale myslím, že o tomhle zatím diskuse nebyla, počítám, že spousta neúspěšných u zkoušek v autoškole toho autem s rodiči najezdila dost. Druhá věc je, jestli přitom tu jízdu vnímají nebo ne, ale to už je strašné rozbřednutí tématu (nehladě na to, že původně toto téma nebylo o autoškolách vůbec)
Monika 123907
30.10.2023 16:04:44
Federiko a vy jste neměli tehdy své vlastní auto ani teď ti Vaši sousedi? Jako já bych auto taky půjčila za účelem parkování na "velkém prázdném parkovišti", kde se prostor vyznačí něčím měkkým neškodným (tak jsem třeba trénovala já, když jsem začínala jezdit v Praze, s manželovým autem, tedy), ale jinak asi spíš ne. Kdyby šlo o někoho, na kom mi záleží, spíš bych mu připlatila nějaké další lekce v autoškole ...
Blanče 42184
30.10.2023 16:03:01
Moniko to, že auto nemají nehandikepuje člověka jen v ovládání auta jako takovém, ale hlavně v pozici "mám nakoukáno z auta" . Většina puberťáků se cpe na sedadlo spolujezdce a v tom okamžiku vnímáš silnici jako od volantu, určování značek byla alespoň u nás zábava na dlouhých cestách a i to, když řidič nadává za volantem na jiného řidiče nebo tři cyklisty vedle sebe, když zažiješ "nanečisto" dítě vyběhnuté neočekávaně na vozovku...to jsou všechno věci, které pak zúročí dotyčný při vlastním řízení. Musí se méně soustředit na provoz a má větší prostor pro ovládání auta jako takového.
Monika 123907
30.10.2023 16:00:00
Federiko, jako sorry, ale to, jak se podařilo "zaparkovat" tvému synovi, to je fakt extrém, to jsem ještě neviděla ani o něčem podobném při pokusu o parkování neslyšela. A i s ohledem na to, co jsi tu o něm psala dřív, bych skoro tipla, že se mu povedl nějaký trošku "záchvat vzteku" nebo prostě umanutosti typu, "já tam to auto narvu, ať to stojí co to stojí"? Když tedy vynechám variantu totální opilosti nebo vlivu jiných drog (což bys asi zmínila). Protože normální člověk, co jen (zatím) neumí parkovat, resp. nemá odhad na vzdálenosti atd., tak určitě klidně odře auto svoje i vedlejší, dejme tomu těch "vedlejších" aut oťuká i víc, orve zrcátka nebo tak něco, ale takhle postavit auto na bok??? Já taky patřila ve věci parkování k netalentovaným, ovšem věděla jsem to o sobě, takže jsem problém "řešila" tím, že jsem raděj zaparkovala o půl kilometru dál, když blíž nebylo dostatečně volné místo místo. Potíž tedy nastala v případě, kdy jsem zaparkovala v klidu, ale pak nebylo dost prostoru k vyjetí, takže jsem fakt 2x odřela auto (jednou o zeď průjezdu, jednou bohužel o sousední auto), ale rozhodně si neumím představit manévr, při kterém bych to auto převrátila ...
Federika 14090
30.10.2023 15:53:50
Já půjčovala sousedům:-) Tedy ne samotnýmu dítěti, seděl vedle jeho táta nebo máma.
A mně kdysi dávno taky půjčoval soused, zkoušela jsem parkovat před barákem s mým tátou.
K_at 121378
30.10.2023 15:48:20
Federiko, ježíšmarjá, který kamarád by půjčoval auto na pokusy někoho, kdo se učí jezdit?! Promiň, ale to bych si fakt netroufla. Jasně že se to dá nacvičit. Jen teda potřebuješ mít v oku velikost auta a mít to v ruce. Ale to taky trvá různě dlouho.
Federika 14090
30.10.2023 15:42:58
To se ale fakt dá cvičit a většina to cvičí. Nemusí to být auto od rodičů, třeba od kamaráda, známých. A oni to cvičí dost často, vlastně pokaždý, na jízdách.
Federika 14090
30.10.2023 15:41:54
No syn si přál stejnýho komisaře, protože ten sám uznal, že jezdit umí, ale nechal se nachytat. Právě tomu řekl, ať objede tu hromadu, přičemž mu pak oznámil, že ji objíždět neměl:-)
Ennywan 4062
30.10.2023 15:40:27
Tak u nás opravné zkoušky má ta samá komisařka. Jezdí se minimálně půl hodiny a dělají i takové "chytáky", že řeknou ať odbočíte do ulice, kde je zákaz vjezdu z důvodu jednosměrky apod.
K_at 121378
30.10.2023 15:39:54
Federiko, no, že to zkusí, to je jasný. Ale upřímně řečeno, kdo je takový frajer, aby to dál po relativně pár jízdách? Někdo má talent. Někomu to bude trvat mnoho desítek pokusů.
[<<Předchozích 260] Názory 261270 z 21993  [Dalších 21723 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.