| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vysoké školy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 350] Názory 351360 z 21993  [Dalších 21633 >>]
Ennywan 4062
30.10.2023 11:24:36
Radko, dnes to nebylo o tom, že by na praxi nešel, ale že nemohl usnout celou noc. Z nějakého důvodu, který on sám asi ani neví. Dělá se dřevem a nástroji. Což není ideální, pokud vlastně ponocuješ. Kdyby měl teorii, tak by asi šel, že by to nějak dal a přetrpěl.
K_at 121378
30.10.2023 11:24:17
Jerry, ne. Bohužel. Měla terapeutku. Nějak to umřelo na úbytě. Nevím úplně proč. Potřebovala by to. Moc. Jenže myslím, že typicky čeká, že i terapeut udělá nějaké kouzlo a něco se stane. Problém jsou taky termíny konzultací vs škola. Ve škole neumí řešit ani nahlášené absence typu operace. A ona mívá fakt docházku místy děsnou. Hele, upřímně řečeno, já už jsem nějaká rozpuštěná vypuštěná. Jestli bude o to stát, pomůžu, něco můžu i platit. Ale jak jsem tu psala před pár dny - myslím, že jí nedochází, že bez vlastní práce některé věci nespraví a nezlepší.
Federika 14090
30.10.2023 11:24:10
A proč na neurčito? Myslím,že je ta nějaká lhůta,ať se přihlásí co nejdřív nebo mu to propadne.
Federika 14090
30.10.2023 11:23:18
Ennywan ~:-D,
já spíš skoro měla strach, že to ten náš AS udělá:-)
A teď tedy má řidičák, občas jezdí s půjčeným autem, taková ta služba, co si auto půjčí, odjede a odevzdá a-nerada s ním jezdím, bojím se:-)
Jenže když nebudou jezdit, nezískají tu jistotu nikdy.
Ennywan 4062
30.10.2023 11:19:35
Starší syn řidičák neudělal. Teda jízdy. Nevím, jestli je fakt typ, co by neměl řídit nebo prostě je stresař, který to nedává před komisí. Nedivím se mu, obecně nerada vozím lidi v autě, když řídím, zvlášť chlapy a třeba z práce, protože oni se pak k mému řízení vyjadřují a dělají si z toho srandu. Takže mě to mrzí hlavně kvůli němu, protože nejspíš na cestách budou horší řidiči než je on, když mu autoškolák třikrát řekl, proč nejede při zkušebních jízdách stejně jako při výcviku. Takže další zkoušky odloženy na neurčito, nevím, jestli se ještě odváží někdy je dělat.
byvala radka 154149
30.10.2023 11:19:14
tyhlety pocity mel na zacatku autoskoly skoro kazdy, ale proste jdes dal, se stazenym zaludkem, ale s kazdou dalsi hodinou si jsi jistejsi a jistejsi
Jerry G. 159407
30.10.2023 11:19:00
Já právě myslím na to, že bych byla opatrná v takovém tom maminkovskem žalu, jak ten můj kluk to má těžké.

Kat,

Jo souhlas, to je jedina cesta, snazit se celou situaci nejak relativizovat. Ale ten zal taky nekdy musi ven, ale ne pred ditetem.
Federika 14090
30.10.2023 11:16:52
Jerry,
proč to vzdávat? A proč s ním jde manžel? To jeho sebevědomí ještě sníží.
Mladší syn taky chodíval zklamanej. Není zvyklej, že mu někdo sprostě nadává~:-D
Ale na druhej pokus jízdy udělal. Většina to udělá. Podpořila bych ho a zkoušel a sní jezdit, někde v bezpečí.
byvala radka 154149
30.10.2023 11:16:08
asi bych byla jako Tvuj muz
cim vic od toho bude utikat, tim min si bude verit
nemuze ho na praxi treba doprovodit muz? Jak se synem vychazi?
Trochu mi prijde, ze Ty to moc rozebiras a resis ( nemyslim to ve zlem, ale abyste se v tom navzajem nepodporovali a neujistovali, ze " je k ni emu a ze to nezvladne""
Jerry G. 159407
30.10.2023 11:14:40
Ale upřímně mám občas dojem, že by to dítě potřebovalo protřepat nějakými vnějšími faktory. Protože matka toho nakecá a furt prudí, že?

Kat,

chodi nekam na terapii nebo nejake podpurne skupiny? Ja tedy vsude hlasim, ze jsem matka a ne terapeut, ikdyz. Dcerenka je dnes doma, protoze si proste musi odpocinout. Ona chodi 1x tydne na trauma therapii, coz mi v tuto chvili prijde dulezitejsi nez skola.
[<<Předchozích 350] Názory 351360 z 21993  [Dalších 21633 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.