| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vysoké školy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 510] Názory 511520 z 21993  [Dalších 21473 >>]
caira (Vojta1/03,Mates11/04) 5858
25.1.2023 12:30:09
Nejvíc záleží na tom, jak staré děti chce vzdělávat, a od toho se odvíjí výběr školy. Pokud děti na ZŠ, stačí pedagogická. Pokud SŠ anebo dokonce vyšší stupně (VOŠ a bakalář) - doporučila bych spíš Matfyz a FF (jak zde někdo zmiňoval).
Kaliope X 157897
25.1.2023 12:16:36
Tak ono záleží i jak těžkou školu chce, učitelská matika je i na MatFyz v kombinaci se studiem na FF.
Termix 105545
25.1.2023 12:08:27
Nevím, odkud jste, ale ještě dnes a zítra je v Praze veletrh Gaudeamus, kde jsou prezentace různých vysokých škol. Zrovna dnes ráno jsem tam se synem byla a přišlo nám to docela užitečná.
Dotaz 155007
25.1.2023 11:11:38
Dobrý den,dcera je ve 3.ročníku na gymnáziu a její představa o pokračování na VŠ je jasná.Ráda by učila angličtinu,matematiku a ZSV...poraďte na jakou VŠ se hlásit,jak tyto předměty nějak pospojit.Děkuji za každou Vaší zkušenost a radu.
Muumi 41406
23.1.2023 8:54:51
TaJ, to jsou obě moc krásná zaměstnaní. Já jsem vystudovaná knihovnice, nikdy jsem to ale nedělala. Ale třeba se k tomu někdy vrátím, i když teda nevím, jestli by mě v oboru ještě někdo chtěl...
Ale papírnictví, ach:) (Akorát teda asi bych musela v jakémkoliv krámě pozabíjet lidi, co by mi tam rozhrabávali srovnané zboží a tak. Nejspíě nebudu typ do maloobchodu.:)
Kleia 38593
23.1.2023 7:27:03
"měl čtyři roky na to, aby třeba zjišťoval, co by ho bavilo víc"

Zakladatelka píše, že se kluk věnuje sportu a je několikanásobný mistr republiky. Myslím, že ty 4 roky nevyužil na zjišťování co by ho víc bavilo, byl vytížen a pohlcen úplně jiným směrem. Sama mám jedno dítě, které snad od narození vědělo, čím chce být, šlo za tím, teď už je na VŠ a vlastně si plní dětské sny. No a pak mám druhé dítě ve druháku na gymplu, jde mu vlastně všechno, ale čas běží a stále neví jakým směrem bude pokračovat. MatFyz? Veterina? Ekonomka? Medicína? Pedagogika? Tohle všechno průběžně zvažuje, ale jiskra stále nepřeskočila. Diametrální rozdíl proti staršímu dítěti. Každému se prostě budoucnost nevyjevuje v jasných barvách a hlavně v optimálním čase.
TaJ 81121
22.1.2023 23:20:54
Pavlo, spokojená jsem, i když předtím ta vážná hudba mi seděla asi ještě víc, taky jsem tam byla mnohem déle...ale tak jde prostě čas a někdy člověk musí udělat změnu. Jinak právě ta práce v papírnictví je fajn v tom, že je taková různorodá, není to jen stání za pultem a markování na kase, je to i různé pobíhání po obchodě, doplňování zboží, aranžování, aby to hezky vypadalo, vybalování krabic a objevování, co nového přišlo, hodně je to i o povídání s lidmi, co vlastně shánějí, potřebují, někdy trochu i detektivní práce, když něco chtějí, ale neumějí vůbec popsat co vlastně:-). Akorát si tam moc neposedíš, no...když nejsou zrovna lidi, ani zboží, tak si chvilku sedneš i na krámě, ale většinou jsou to sotva minuty...a samozřejmě o přestávkách.
Pavla ... 6333
22.1.2023 23:09:40
tak to je hezký - papírnictví. Doufám, že jsi tam spokojena. Tedy asi ano, když jsi tam 8 let. ~:-D
Snad je to tak příjemná práce, jak jsem si kdysi myslela.

Náhodně jsem se bavila s kamarádkou - fyzioterapeutka - a říkala, že pozorovala zvířata a prostě že skoro nesedí, jen když vyhlíží, co budou dělat, zda nejsou ohrožení, ale jinak chodí, běhají, nebo leží. Jen my, lidi, pitomci ... sedíme v kanceláři celé dny. Takže dnes bych volila povolání i s ohledem na toto. A mj. pořád si říkám, že i v 50+ je možná změna ~y~
Pavla ... 6333
22.1.2023 22:58:46
Jasny, školy si nepletu, ale přepsala jsem se ... pitomec jsem. Rychleji píšu než myslím ...
FTVS - na jadernou fakt bez zájmu ne.
TaJ 81121
22.1.2023 22:43:07
Pavlo, vidíš a já jsem milovala od cca 12 let vážnou hudbu, hudební sluch nemám ani náhodou, takže na nic nehraju, ale téměř 17 let jsem pracovala v obchodě s vážnou hudbou, potkávala jsem se tam s různými hudebníky a zpěváky z okruhu vážné hudby a s lidmi, kteří tu hudbu milovali jako já, každý den jsem si na prodejně od rána do večera mohla pouštět hudbu podle svého výběru, takže jsem jí byla obklopená pořád. No a když hudební nosiče a jejich prodej pomalu začaly jít do háje a já začala uvažovat o něčem jiném, tak jsem si tak říkala, že by bylo hezké třeba papírnictví...no a za pár týdnů mi volala kamarádka, že k sobě do obchodu někoho shání:-). A už je to 8 let, co v tomhle oboru jsem.
[<<Předchozích 510] Názory 511520 z 21993  [Dalších 21473 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.