| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vysoké školy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 520] Názory 521530 z 21993  [Dalších 21463 >>]
TaJ 81121
22.1.2023 22:38:24
Petluše, máme v merku zatím dvě školy, obě stejného zaměření, s ním je to složité, on je strašně vyhraněný... ta jeho vysněná i vypadá, že tam bude větší šance. Ještě se budeme poohlížet třeba po jiném zaměření, kdyby nedopadlo ani jedno, nebo jedno vypadalo dost beznadějně, on má ještě chvilku čas, končí až příští rok. V těch dvou se byl i podívat, v té vysněné jsem byla s ním i já, do té druhé se kupodivu vydal úplně sám:-). Trochu nám spadla s manželem brada, měl jít s kamarádem, ten nakonec nemohl, myslela jsem, že to vzdá a sám nepůjde (my jsme zrovna nemohli), ale on tam fakt nakonec šel:-). Já vím, pro někoho úplně běžná věc...pro nás skoro zázrak, že šel úplně sám někam kde v životě nebyl a nikoho tam neznal :-)
Půlka psa 24064
22.1.2023 22:29:49
FJFI ?????

To nemyslíš vážně, že ne? Co by na jaderce asi tak dělal kdokoliv nesnaživý? A proč by jim mělo záležet na tom, že někdo dělá sport? Nepleteš si zkratky a nemáš na mysli nějakou jinou školu. FTVS třeba?
Pavla ... 6333
22.1.2023 22:19:01
ahoj,

lehčí jsou prý některé směry VŠE, již zde zmiňované učitelství / pedák či jak se to píše v Praze, asi taky fajn, i když ne lehká, je FJFI - myslím, že mistra republiky v jakémkoliv sportu by tam uvítali. A jako brigádu může dělat ve fitku či jinde trenéra - joga, HIIT ... doplň ... zajímavý je uplatnění jako trenér u vojáků - dělá jeden náš skoro příbuzný.

a ono bavit - já jsem v mládí milovala papírnictví, mým snem tam bylo pracovat - a pracuju tam? Ne ... pracuju v kanceláři :). A vystudovala jsem ještě něco dočista jiného.
Ale těším se, že si někdy to papírnictví, byť jako brigádu, vyzkouším. Prost věta vůně - oooo, to jsem od malička milovala.
petluše 39676
22.1.2023 6:40:31
Taj a má tvůj syn jinou vybranou i jinou školu,pokud ta jeho vysněná nedopadne?
Federika 14090
21.1.2023 22:45:39
Aha, já si jen všimla, že se tam hlásím hodně holek, který znám z gymnastiky a předtím byly spíš na méně náročných středních školách. Hlásí se tedy na obor trenér, myslím,že třeba obor "rehabilitace" je s větším převisem.
Ale asi ty holky nemají celkem problém se žádným sportem.
Monika 123907
21.1.2023 22:30:42
Federiko, nemám úplně aktuální info, dřív se dělala gymnastika, atletika, plavání a míčové sporty (volejbal, fotbal, házená, basketbal). A bylo třeba nemít z ničeho nula bodů, později myslím to zmírnili, že jedna nula uchazeče nevyřazuje ... Plus nějaká teorie (biologie, nějaké historie a teorie sportu ...). A potom teda i ti, co se dostali, to nemají nijak zadarmo, ty sporty (teorii samozřejmě taky ne, i tam jsou "vyhazovací" předměty).
babi_ 48341
21.1.2023 22:30:28
Federiko, nedělají se jenom sportovní zk., ale ty mají nějaké nepodkročitelné minimum, a i to je pro některé vrcholové sportovce nezvládnutelné, protože je to fakt úplně mimo jejich sport. Nahnat body na jiných testech a nahradit tím tu nezvládnutou část se nedá. Tedy takhle jsem to zažila kdysi na jiné TV fakultě, a jak to píše Monika je to asi stále stejné.
Federika 14090
21.1.2023 22:23:43
Moniko,
myslíš v nějakých těch sportovních zkouškách? Ale asi se tam nedělají jen ty, ne?
Jo,vím,že dělají i plavání a další testy.
Limana 123440
21.1.2023 22:23:20
Koukla bych i na CZU, driv (nevim, jak je to ted) byly na kazde fakulte mimo prestiznich i prave takove lehci obory. Zrovna muj svagr lehce vystudoval takovy unikovy obor na technicke fakulte po maturite na obchodce.
A na vrcholove sportovce je skola zvykla.
babi_ 48341
21.1.2023 22:10:14
Aha, myslela jsem, a snažila se popsat, obecně že to není ztráta času (nebylo tam jen "něco se dozví"). Vzhledem k vědomostem pro danou práci to samozřejmě ztráta času být může a obvykle je, to se ovšem táhne již od základky, tento nešvar.
[<<Předchozích 520] Názory 521530 z 21993  [Dalších 21463 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.