| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vysoké školy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 570] Názory 571580 z 21993  [Dalších 21413 >>]
TaJ 81121
21.1.2023 18:28:53
Okolíku, chápu, že ta vyhraněnost, jaká je u nás, není moc běžná. U té střední školy bych to chápala, ale po 4 letech už by mohl mít člověk trochu představu, ne? Zvlášť když ho současný obor nebaví...
TaJ 81121
21.1.2023 18:21:25
Moniko, jo, máš pravdu, ani já jsem ve 14, když jsem končila základku, vlastně nevěděla, co bych chtěla jednou dělat. Ale tak po střední už by to člověk aspoň trochu tušit mohl...
babi_ 48341
21.1.2023 18:18:05
No, jsem nevyhraněná i pár let před důchodem.

Klidně je možné studovat něco, co člověk zvládne a bude ho to trochu bavit s tím, že pak může mít větší šanci na zajímavější práci. Co je na tom špatně?
Okolík 129526
21.1.2023 18:15:26
TaJ, každý nemá to štěstí,aby jeho dítě věděli přesně co chce dělat, jako je to u vás. No a tak jde tam, kde si myslí, že by ho to mohlo bavit....
Alena 129302
21.1.2023 18:10:10
"vlastně jsem si říkala, proč šel vlastně na tu elektro průmyslovku, když k tomu asi nemá žádný vztah, " A kam ma jit kluk, ktery je nevyhranenej, ma na to, aby dal maturitu, ale na gympl to neni? Co mu tak okoli poradi?
Yuki 00,03,07 49504
21.1.2023 18:06:14
měl čtyři roky na to, aby třeba zjišťoval, co by ho bavilo víc

možná to tak u syna zakladatelky nebylo, ale hodně dětí jde na střední, kterou jim vybrali rodiče, hodně jich ve škole za mnou chodí, že oni by chtěli jinam a jak mají rodiče přemluvit, potom je jasný, že i když sš dokončí, k ničemu to není

můj bratranec to tak měl taky, strýc ho přinutil jít na stavební průmyslovku, on chtěl na kuchaře,
ani nevím, jestli dokončil školu, ale nejsou dobu dělal číšníka, teď nevím
Monika 123907
21.1.2023 17:53:08
TaJ, v 15 letech hodně dětí nemá představu, co by chtěli a nebo i má a během SS se to změní.Ale dneska se maturuje skoro ve 20, to už by snad mohli trochu tušit.Ti, co jdou bez zájmu na jakoukoli školu jen proto,aby ještě nemuseli do práce,stejně většinou brzy končí ...
TaJ 81121
21.1.2023 17:43:07
Moniko, taky mě napadlo něco podobného...vlastně jsem si říkala, proč šel vlastně na tu elektro průmyslovku, když k tomu asi nemá žádný vztah, možná taky proto, že se prostě dostal...Já si neumím představit, že by třeba můj syn šel na školu v oboru, který by ho vůbec nezajímal, jen proto, že je ta škola lehčí. I teď, když hledáme SŠ, tak si neumím představit, že by šel třeba na obchodku, nebo něco, jen proto, že je tam snazší se dostat, nebo že je ta škola lehčí...už ho vidím, jak se učí účetnictví, ekonomiku apod...~;). Ale u nás je to o dost jednodušší v tom, že on má snad odjakživa jasno, kterým směrem by chtěl jít. Ovšem zas je to těžší v tom, že těch škol na výběr pak není tolik, jako u někoho, kdo není nijak vyhraněný.
Silvie+dva kluci 103202
21.1.2023 17:39:13
Syn byl taky nesnaživý prumyslovak, dostal se na vut elektro, spis po mych lehkých tlacich, ze makat bude do důchodu, tak at jeste studuje, kdyz ho budeme na VŠ zivit, ale po 2 měsících toho nechal a našel si práci, protože to učení ho prostě nebaví a učit se bude muset všude. Rok pracuje v oboru a zvažuje, že to zkusí dálkově, aby měl víc možností. Ale musel si na to přijít sám.
Rigel 156451
21.1.2023 17:19:13
Kamarádky syn je nesnaživý průmyslovák, strojní průmku opustil v druháku a přešel na učební obor s maturitou. Po maturitě šel na jihočeskou univerzitu na obor Pedagog volného času. Od dětství jezdí na tábory , které rodiče spoluorganizují, sám též vedl oddíly, měl brigádu v Domě dětí. Říká ale, že ze spolužáků na vš je jeden z mála, který má nějakou praxi v práci s dětmi.
[<<Předchozích 570] Názory 571580 z 21993  [Dalších 21413 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.